Овес для очищення організму: схеми, методики, рецепти, протипоказання

Пора дізнатися, як правильно використовувати овес для очищення організму і окремих органів. Детальний опис декількох методик, рецептів і схем вживання. Організм більшості сучасних людей переповнений шлаками, токсинами, радіонуклідами, солями важких металів та іншими шкідливими речовинами.

Пора дізнатися, як правильно використовувати овес для очищення організму і окремих органів. Детальний опис декількох методик, рецептів і схем вживання.

Організм більшості сучасних людей переповнений шлаками, токсинами, радіонуклідами, солями важких металів та іншими шкідливими речовинами. Їх регулярне виведення стає одним з головних умов для підтримання здоров’я. Фармацевтика пропонує для цього чимало препаратів, але нерідко перевага віддається народним засобам як найбільш безпечним і натуральним. Зокрема, для очищення широко використовується овес.

Дія на організм

Всі звикли використовувати його у всіляких дієтах і розвантажувальні дні для схуднення. Він дозволяє скинути кілограми, завдяки:

  • багатим вітамінним і мінеральним складом;
  • клітковині (розбухаючи в шлунку, вона насичує на тривалий час);
  • низькій калорійності (у 100 г вівсянки на воді містить всього 88 ккал);
  • прискоренню метаболізму;
  • виведенню шкідливих речовин з організму.

Останній факт дозволяє використовувати овес для очищення як організму в цілому, так і окремих його органів (кишечника, печінки, легенів, нирок, судин). Потрібно тільки правильно підібрати рецепт і схему.

Дивіться також  Сироїдіння: з чого почати і як правильно організувати перехід