Переїдання: причини, симптоми і ознаки, як позбавитися, наслідки

Яким буває переїдання: дізнайтеся класифікацію його типів. Розглядаються його причини та описуються основні симптоми. Яке лікування найбільш ефективне? Середній обсяг порожнього шлунка становить 0,5 л.

Яким буває переїдання: дізнайтеся класифікацію його типів. Розглядаються його причини та описуються основні симптоми. Яке лікування найбільш ефективне?

Середній обсяг порожнього шлунка становить 0,5 л. Після прийому їжі він збільшується приблизно до 1 л. Максимально може розтягнутися на 4 л. Це дуже еластичний орган, і цією його властивістю деякі користуються.

Що таке переїдання, відомо практично всім. Хоч раз у житті опинявся в ситуації, коли з’їдали таку кількість їжі, що здавалося — більше не влізе. Навіть такі одноразові акції ні до чого доброго не призводять: тяжкість і дискомфорт у животі не дають приємно провести залишок дня. А є люди, які, не контролюючи свій апетит, постійно доводять себе до такого стану. У підсумку воно призводить до ожиріння і численних проблем ШКТ. Чи можна з ним впоратися?

Дивіться також  Компульсивное переїдання: симптоми, як боротися самостійно, наслідки