Зелений кава для схуднення: користь і шкода, як готувати і приймати

Дізнайтеся, як можна використовувати зелений кава для схуднення. У чому його користь і шкоду? Для початку потрібно вибрати потрібний сорт або БАД. Потім обсмажити і заварити. Останнім часом дієтологи і бренди, які працюють над створенням препаратів для схуднення, що пропонують спробувати зелений кави, який у багатьох спочатку викликає подив.

Дізнайтеся, як можна використовувати зелений кава для схуднення. У чому його користь і шкоду? Для початку потрібно вибрати потрібний сорт або БАД. Потім обсмажити і заварити.

Останнім часом дієтологи і бренди, які працюють над створенням препаратів для схуднення, що пропонують спробувати зелений кави, який у багатьох спочатку викликає подив. Більшість про нього взагалі не чуло, а хтось вважає його окремим сортом, так як на свого чорного тезку він зовсім не схожий ні ароматом, ні кольором, ні смаком.

Пора розвіяти подібні міфи, заповнити прогалини в знаннях і розібратися, що являє собою цей продукт і чи допомагає він позбавитися від зайвих кілограмів.

Що це таке?

Не варто сприймати зелений кава як окремий сорт, тому що це не більше ніж напівфабрикат звичайного, чорного. Це зерна Арабіки або Робусти, не піддані термічній обробці, що зберігає в них максимум антиоксидантів і вітамінів, які як раз і працюють на схуднення. Обжарка проводиться в домашніх умовах, що дозволяє повністю контролювати весь процес.

Зерна відрізняються тьмяним оливковою кольором (звідси і назва). Запах — трав’янисто-терпкий, а присмак — в’язкий, злегка кислуватий (чимось нагадує недозревшую хурму). Такі характеристики далеко не всім припадає до душі, тому для зниження ваги його обирають одиниці.

А ось за своїм корисним властивостям зелений кави значно перевершує чорний, що і дозволяє використовувати його для поліпшення клітинного метаболізму і спалювання жиру, — процесів, без яких схуднення просто неможливо.

Дивіться також  Краплі Fire Fit: склад, інструкція із застосування, протипоказання