Порошок для схуднення: рейтинг і огляд найбільш ефективних біодобавок, ліків і спецій

Який порошок для схуднення краще вибрати. Вивчаємо рейтинг кращих на всі випадки життя і їх огляд: гірчиця, імбир, Гуарчибао і Мангостану, протеїн і казеїн. Біодобавки для зниження ваги у вигляді капсул зручні для вживання, але багатьом нагадують таблетки, які не всі люблять ковтати.

Який порошок для схуднення краще вибрати. Вивчаємо рейтинг кращих на всі випадки життя і їх огляд: гірчиця, імбир, Гуарчибао і Мангостану, протеїн і казеїн.

Біодобавки для зниження ваги у вигляді капсул зручні для вживання, але багатьом нагадують таблетки, які не всі люблять ковтати. Спрей і краплі як лікарська форма Бадів з’явилися не так давно, і не всі довіряють таким новинок. Вже готові жиросжигающие і термогенние напої мають невеликий термін зберігання і містять якийсь відсоток цукру і консервантів, що не додає їм переваг.

А ось порошки для схуднення користуються все більшою популярністю. Випускаються зручні саші, їх вміст розчиняється у воді і перетворюється в коктейль, яким можна замінити будь-який прийом їжі. Guarchibao FatCaps, DietDrink, Слиммер, Турбослім експрес-схуднення, Турбофит, la Vita Vita, Eatless new, XLS Medical — це далеко не весь список асортименту. Виробники спортивного харчування підхопили цю тенденцію і вже пропонують покупцям розсипчасті протеїнові напої в банках і тетрапакетах.

Крім того, для схуднення можна використовувати і звичайні продукти у вигляді порошку, які володіють жиросжигающие або властивостями. Наприклад, гірчицю, корицю, ламінарію, мелений корінь імбиру.

Переваги такої форми очевидні: у порошку зберігається висока концентрація корисних речовин, консерванти і барвники не потрібні, тривалий термін зберігання, саше можна носити з собою і перетворювати його вміст у напій в будь-який зручний час.

Дивіться також  Сокова дієта для схуднення: користь і шкода, варіанти, меню на 3, 5 і 7 днів