Постійно хочеться їсти: причини, як знизити апетит, симптоми супутніх хвороб

Постійне почуття голоду може бути ознакою серйозного харчового розладу. Зясуйте причину цієї патології і займіться її лікуванням. Ми розповімо, як це зробити. Багатьом знайомі голод під час дієти або відразу після неї, для кого-то їжа є своєрідним антидепресантом, інші страждають від такого харчового розладу, як булімія.

Постійне почуття голоду може бути ознакою серйозного харчового розладу. З’ясуйте причину цієї патології і займіться її лікуванням. Ми розповімо, як це зробити.

Багатьом знайомі голод під час дієти або відразу після неї, для кого-то їжа є своєрідним антидепресантом, інші страждають від такого харчового розладу, як булімія. Але є ще одна патологія — коли постійно хочеться їсти, навіть якщо тільки що вийшов з-за столу. Вона не така поширена, як інші, і зовсім не пов’язана ні з компульсивним переїданням, ні з нічним обжерливістю, ні з іншими формами безконтрольного апетиту. Медики вважають її однією з найбільш важких.

Причини

Цілком зрозумілі психологічні причини переїдання, коли людині після стресу або нервового зриву просто необхідний викид ендорфінів для підтримки духу. Ми прекрасно розуміємо, що відбувається з організмом після виснажливої дієти, коли він вимагає заповнити всі, що недоотримав за її час. Відповісти ж на питання, чому постійно хочеться їсти навіть після їжі, вийде далеко не відразу. Механізм цього харчового розладу до кінця ще не вивчений. Воно може бути пов’язане з неправильним харчуванням, способом життя або захворюваннями. І впоратися з ним можна, лише визначивши причину.

Дивіться також  Сніданок для схуднення: списки дієтичних продуктів і рецепти низькокалорійних страв