Психологічні причини переїдання: огляд 5 найпоширеніших

У чому полягають основні психологічні причини переїдання? Короткий огляд 5 найпоширеніших з них, а також способи їх усунення. Психосоматика. Ожиріння вже давно названо хворобою XXI століття. Одна з причин постійно збільшується маси тіла — безконтрольне поглинання їжі без урахування калорій.

У чому полягають основні психологічні причини переїдання? Короткий огляд 5 найпоширеніших з них, а також способи їх усунення. Психосоматика.

Ожиріння вже давно названо хворобою XXI століття. Одна з причин постійно збільшується маси тіла — безконтрольне поглинання їжі без урахування калорій. Накричав на роботі начальник — треба обов’язково зняти стрес в найближчому закладі улюбленого фастфуду. Не вдався день — ввечері розслабляємося біля телевізора з пачками чіпсів і пляшкою газованої води. Безсоння — ліземо вночі в холодильник у пошуках чого-небудь солоденького і смачненького.

Ось чому переїдання потрібно розглядати як психологічну проблему, а не фізіологічну. Механізми його запуску лежать у свідомості людини, і чим раніше він зрозуміє, чому так робить, тим швидше зможе впоратися з переїданням.

Дивіться також  Дієта після 50 років: 4 докладних адаптованих меню для схуднення