Чому зростає живіт у жінок: головні причини

У багатьох жінок проблемою зоною є живіт, і він може бути повним навіть у тому випадку, якщо в інших частинах тіла зайвого немає, хоча найчастіше жіноче тіло поправляється рівномірно. Чи потрібно говорити, що представниці прекрасної статі будуть категорично незадоволені погіршенням фігури в цю сторону. Крім того, зайвий жир в області талії і боків небезпечний для здоров’я, тому боротися з цією проблемою можна і потрібно. Але для початку потрібно розібратися, чому зростає живіт у жінок.

Росте живіт у жінок: причини

Замислюючись, від чого росте живіт, не можна виключати такий фактор, як вагітність – у даному випадку збільшення обсягу живота обумовлено цілком природними причинами.

Ще один момент – це особливості будови фігури. Жінки з фігурою типу «яблуко» якраз схильні до накопичення усього зайвого у верхній частині тіла, в тому числі і на животі, а от ноги у них зазвичай стрункі.

Що робити? Звичайно, природне конституцію не зміниш, але можна контролювати свій спосіб життя і харчування, щоб живіт залишався настільки струнким, наскільки це можливо. Потрібно робити вправи для зміцнення преса. Крім того, навчитеся підкреслювати свої достоїнства за допомогою одягу. А при такому типі фігури їх досить – стрункі ноги, гарна груди.

Дивіться також  Найбільш ефективні продукти-карнітин: список і рекомендації