Суші-дієта: 2 варіанти меню, таблиця калорійності суші та ролів

Як працює суші-дієта: особливості схуднення та рекомендації щодо дотримання. Складаємо меню на 3 дні в 2 варіантах. Вивчаємо таблицю калорійності їжі. Коротка характеристика дієти. Тип: низькокалорійна.

Як працює суші-дієта: особливості схуднення та рекомендації щодо дотримання. Складаємо меню на 3 дні в 2 варіантах. Вивчаємо таблицю калорійності їжі.

Коротка характеристика дієти. Тип: низькокалорійна. Тривалість: 3 дні. Результати: 3-4 кг. Складність: середня.

Суші — національне японське блюдо з рису і морепродуктів. З 1980-х рр. їх почали готувати по всьому світу, а в 2000-х вони прийшли і в Росію. Така популярність пояснюється високою поживністю і незвичайним смаком. Не дивно, що їхні шанувальники постійно задаються питанням, наскільки вони калорійні, чи можна їх вживати під час схуднення і чи існує окрема дієта на їх основі. Тема стала настільки актуальною, що фахівцям нічого не залишалося, як розробити таку систему харчування для зниження ваги.

Механізм схуднення

Дієта на суші дійсно може сприяти схудненню, так як:

  • відрізняється низькою калорійністю: за підрахунками, у добу вона не перевищує 1 200 ккал, а в жорстких варіантах і того менше;
  • рис відмінно чистить кишечник і виводить зайву рідину з організму;
  • натуральні інгредієнти нормалізують обмін речовин, а прискорений метаболізм важливий для схуднення;
  • морепродукти, риба — джерела тваринного білка, який сприяє збереженню м’язової маси і змушує організм витрачати жирові запаси.

Так що немає підстав сумніватися: суші-дієта, дійсно, допомагає позбутися зайвих кілограмів, якщо все зробити грамотно і не ставитися до цієї страви занадто фанатично. Розміри порцій повинні бути обмежені, а тривати така голодування може не більше 3 днів.

Для довідки. Скручені в бамбукову рогожу і розрізані на часточки суші називаються ролами.

Дивіться також  Целюліт: причини, класифікація (види, стадії) і методи боротьби