Рейтинг засобів для схуднення: лікарські, косметичні, народні

Протягом усього життя жінка переслідує мету – їсти і не товстіти, але виходить це тільки у одиниць. Тому представниці прекрасної половини людства починають шукати всякі чарівні методи, які можуть позбавити від зайвої ваги швидко, надовго і без наслідків. Давайте визначимо рейтинг засобів для схуднення.

Звичайно, складно знайти дівчину, яка була б повністю задоволена своєю фігурою, навіть якщо навколишні стверджують зворотне. А це означає, що проблема схуднення завжди була і буде на піку популярності. Однак для початку варто все-таки визначити, чи є у вас зайва вага чи ця проблема в голові.

Для цього потрібно лише визначити свій ІМТ (індекс маси тіла) за простою формулою: масу вашого тіла в кілограмах потрібно розділити на зріст в квадраті (в сантиметрах). Якщо вийшла цифра в межах від 20 до 25, то вам потрібно лише підкоригувати проблемні ділянки, все що вище 25, але до 30, це так звана стадія предожирения. У такому випадку потрібно скорегувати своє харчування і зайнятися спортом, а ось при ІМТ більше 30 потрібно звернутися до фахівців, швидше за все, є певні проблеми зі здоров’ям.

Якщо ж ви визначили, що у вас є зайва вага, і ви не хочете змінювати свій спосіб життя, то ось які засоби для схуднення ви можете використовувати.

Дивіться також  Як налаштувати себе на схуднення психологічно, як морально підготуватися до дієти