Резекція шлунка для схуднення: що це таке, види, харчування після операції, наслідки

Як проводиться резекція шлунка для схуднення. Списки показань і протипоказань. Ознайомтеся з ходом операції та основними етапами. Рекомендації по живленню після неї. У прагненні позбутися від зайвих кілограмів на що тільки не йдуть люди! Однією з найбільш кардинальних заходів є бариатрия — хірургічне лікування ожиріння.

Як проводиться резекція шлунка для схуднення. Списки показань і протипоказань. Ознайомтеся з ходом операції та основними етапами. Рекомендації по живленню після неї.

У прагненні позбутися від зайвих кілограмів на що тільки не йдуть люди! Однією з найбільш кардинальних заходів є бариатрия — хірургічне лікування ожиріння. Єдине, що добре, — без призначення лікаря вона недоступна, інакше б кожен другий просив собі що-небудь всередині урізати або вшити, лише б стати стрункішою.

В рамках такої терапії для схуднення нерідко проводиться резекція шлунка, яка не дозволяє людині з’їдати дуже багато з-за значного зменшення обсягів органу. Зниження розміру порцій — це зведення до мінімуму споживаних калорій, а значить — втрата ваги. Але чи так все добре на практиці, як і в теорії? Для початку варто зрозуміти, що це таке і наскільки ефективно дане оперативне втручання.

Дивіться також  Цибулевий суп для схуднення: як приготувати, протипоказання, результати