Різке схуднення: причини у чоловіків, жінок і підлітків, заходи, наслідки

Чим може бути викликане різке схуднення: найпоширеніші причини, детальний огляд захворювань. Які заходи потрібно вжити і яких наслідків побоюватися. Кахексія — різке схуднення, яке характеризується крайнім виснаженням організму, слабкістю, зниженням активності фізіологічних процесів, змінами у психіці. Зазвичай діагностується у тих, хто сам не прагне до зниження ваги.

Чим може бути викликане різке схуднення: найпоширеніші причини, детальний огляд захворювань. Які заходи потрібно вжити і яких наслідків побоюватися.

Кахексія — різке схуднення, яке характеризується крайнім виснаженням організму, слабкістю, зниженням активності фізіологічних процесів, змінами у психіці.

Зазвичай діагностується у тих, хто сам не прагне до зниження ваги. Причини можуть бути продиктовані способом життя або захворюваннями. Від них повністю залежить призначається лікування. Після усунення провокуючого фактора маса тіла поступово нормалізується. У 5% випадків патологія закінчується летальним результатом. Тому так важливо вчасно її розпізнати і звернутися до відповідного фахівця.

Причини

Перед відвідуванням лікаря постарайтеся самостійно проаналізувати, що могло призвести до різкого схуднення. Існує класифікація можливих причин, з якими варто ознайомитись і подумати, чи вони мають місце бути у вашому житті.

Дивіться також  Сніданок для схуднення: списки дієтичних продуктів і рецепти низькокалорійних страв