Кисіль для схуднення: користь, короткий огляд брендів, найкращі рецепти

Допомагає кисіль для схуднення: у чому його користь для здоровя і як правильно вживати. Огляд 5 кращих брендових товарів та найбільш ефективні рецепти. Кисіль — одна з традиційних старовинних страв, до якого на Русі ставилися з визнанням і повагою, про що свідчать приказки: «Киселя похлебать можна і за сім верст піти», «Царю і киселю завжди і скрізь знайдеться місце».

Допомагає кисіль для схуднення: у чому його користь для здоров’я і як правильно вживати. Огляд 5 кращих брендових товарів та найбільш ефективні рецепти.

Кисіль — одна з традиційних старовинних страв, до якого на Русі ставилися з визнанням і повагою, про що свідчать приказки: «Киселя похлебать можна і за сім верст піти», «Царю і киселю завжди і скрізь знайдеться місце». Зараз інтерес до нього зменшився: як правило, його готують дітям і використовують в лікувальних дієтах при захворюваннях ШКТ. Однак на нього варто звернути увагу і тим, хто веде боротьбу із зайвими кілограмами. Дієтологи радять використовувати злакові, овочеві і деякі ягідні рецепти. Невже допоможуть?

Механізм схуднення

Кисіль, дійсно, сприяє схудненню, завдяки тому що:

  • покращує роботу кишечника;
  • швидко насичує, дозволяючи уникнути переїдання (у чому його небезпека ми вже розповідали);
  • підвищує працездатність, забезпечуючи організм достатньою енергією для спалювання зайвих калорій;
  • надаючи сечогінну дію, позбавляє від набряків, виводить надлишки рідини, нормалізує функціонування нирок;
  • очищає кишечник, володіючи проносними властивостями;
  • покращує метаболізм.

При правильному приготуванні і регулярному вживанні можна помітити зміни на вагах в бік мінуса. Але таке можливо тільки при зниженні загальної добової калорійності харчування і збільшення рухової активності.

А Ви знали, що… ягідно-фруктовий кисіль відноситься до напоїв і його п’ють із звичайних склянок, келихів і чашок, тоді як злаковий є десертом, прикрашається ягодами і подається в спеціальних вазонах з десертною ложечкою?

Дивіться також  Як прибрати шкіру живота після схуднення і повернути їй пружність