Роздільне харчування для схуднення: принципи і правила, меню на тиждень, рецепти

Що таке роздільне харчування: основні принципи і правила. Дізнайтеся, з чого почати і як його правильно дотримуватися. Перегляньте зразкове меню на тиждень і рекомендовані рецепти. Віра Брежнєва, Лариса Доліна, Ксенія Собчак, Ольга Погодіна, Кетрін Зета-Джонс, Елізабет Херлі — всі ці красиві і знамениті жінки пропагують роздільне харчування як спосіб схуднення і спосіб життя.

Що таке роздільне харчування: основні принципи і правила. Дізнайтеся, з чого почати і як його правильно дотримуватися. Перегляньте зразкове меню на тиждень і рекомендовані рецепти.

Віра Брежнєва, Лариса Доліна, Ксенія Собчак, Ольга Погодіна, Кетрін Зета-Джонс, Елізабет Херлі — всі ці красиві і знамениті жінки пропагують роздільне харчування як спосіб схуднення і спосіб життя. Протягом усього XX століття захопленість цією системою наростала, наче сніжний ком. Зірки Голлівуду активно практикували цю методику, всі інші дивилися, як вони вдягалися і теж починали впроваджувати її в своє життя.

Тут настав XXI століття зі своїм критичним мисленням і науковим прогресом — і настільки популярна теорія Шелтона піддалася жорсткій критиці з боку дієтологів і лікарів. У чому суть проблеми і до кого варто прислухатися в цьому питанні?

Дивіться також  Лазерний ліполіз: що це таке, механізм дії, протипоказання