Розтяжки на попі: як прибрати і що зробити, щоб вони не з’являлися

Розтяжки — не найприємніше явище. Вони являють собою внутрішні розриви шарів епідермісу. Найбільше їм піддані такі частини тіла, як живіт, груди, стегна, а також сідниці. Як позбутися від розтяжок на попі, якщо ця апетитна область зазнала появи на ній стрий? Існує велика кількість способів це зробити. Але для початку потрібно розібратися, чому розтяжки взагалі виникають на сідницях.

Розтяжки на сідницях: причини появи

Відповідь на питання про те, чому з’являються розтяжки на попі, може бути різним у кожному окремому випадку. Найчастіше до цієї неприємності наводять такі причини:

  • Неправильне харчування. Розтяжки можуть бути наслідком зловживання жирною, борошняним і солодким. Також негативно позначаються на стані шкіри солодкі газовані води і алкогольні напої.
  • Різкі коливання ваги. Якщо людина швидко худне або поправляється, шкіра за такою швидкістю не встигає, тому обвисає, втрачаючи еластичність. Розтяжки – прямий наслідок цього. Тому фахівці настійно не радять швидко худнути або видужувати. Вага змінити можна, а от боротися з розтяжками буде куди проблематичніше.
  • Професійний спорт. Спортсмени нерідко «заробляють» розтяжки, швидко набираючи м’язову масу.
  • Гормональний дисбаланс. Якщо в організмі виникають порушення гормонального фону, то ряд гормонів впливає на еластичність шкіри. Верхні шари її зазвичай стають тонше, а фізична активність, навіть незначна, провокує появу розтяжок. Спочатку вони мають червоно-фіолетовий колір, що пояснюється тим, що сполучна тканина замінює розриви на шкірі, з часом вони біліють.
  • Вагітність. В процесі виношування малюка жінки активно набирають вагу, до того ж, організм піддається гормональної перебудови. Шкіра фізично не може оперативно підлаштуватися під ці зміни. Все це і може бути відповіддю на питання, від чого з’являються розтяжки на попі.
Дивіться також  Кардіо для схуднення: кращі комплекси вправ і програми тренувань

Іноді розтяжки є наслідком тих чи інших проблем в організмі, тому якщо очевидного пояснення їм немає, є сенс проконсультуватися з фахівцем.