Селера для схуднення: користь і шкода, як вживати, рецепти приготування

Як можна використовувати селера для схуднення: вивчаємо корисні властивості і можливу шкоду для здоровя. Вибираємо відповідний жиросжигающие рецепт супу або коктейлю. Чемпіон за жіросжіганію і змістом вітаміну З, володар так званої негативної калорійності, обовязковий продукт безлічі дієт — при таких характеристиках як можна не використовувати селера для схуднення.

Як можна використовувати селера для схуднення: вивчаємо корисні властивості і можливу шкоду для здоров’я. Вибираємо відповідний жиросжигающие рецепт супу або коктейлю.

Чемпіон за жіросжіганію і змістом вітаміну З, володар так званої негативної калорійності, обов’язковий продукт безлічі дієт — при таких характеристиках як можна не використовувати селера для схуднення. Однак, щоб від нього була користь, його потрібно вміти готувати і вживати, інакше всі цінні властивості виявляться марними, а в окремих випадках навіть шкідливими.

Механізм схуднення

При правильно організованій дієті і регулярному вживанні це рослина дозволить позбутися від зайвих кілограмів, завдяки своїм дієтичним властивостям, які вже давно науково доведено:

  • володіє низькою калорійністю: всього 13 ккал;
  • має невисокий глікемічний індекс: всього 15;
  • має сечогінну ефектом: виводить надлишкову рідину — це мінус 1 кг;
  • надає очищаючу дію: звільняє кишечник від шкідливих токсичних сполук і патогенної бактеріальної мікрофлори — схуднення ще на 2 кг;
  • є чемпіоном серед продуктів-жіросжігателей;
  • пригнічує апетит: клітковина, потрапляючи в шлунок, розбухає і довго перетравлюється, а мозок отримує сигнали про ситість і не активує центри, відповідальні за голод.

З селерою не страшна ніяка дієта, так як він дає тривале відчуття ситості і не дозволяє зірватися з-за нападів голоду. При цьому кілька кілограмів стрімко йдуть вже в перші дні. Але врахуйте, що жиросжигающие ефект буде неяскраво виражений, так як забезпечується лише при його вживанні протягом тривалого часу (більше 2 тижнів).

По сторінках історії. У Стародавній Греції вінки переможцям плели не тільки з лавра, але і зелені селери. Вважалося, що він приносить щастя.

Дивіться також  Як відновити обмін речовин: спосіб життя, харчування, спорт, ліки