Лакто-ово-вегетаріанство: що це таке, плюси і мінуси, меню на тиждень

Що таке лакто-ово-вегетаріанство: принципи харчування, списки дозволених і заборонених продуктів, рекомендації, зразкове меню на тиждень, вегетаріанські рецепти. Всім відомо, що вегетаріанці — люди, які відмовляються від мяса і риби через своїх етичних поглядів на відносини людини і навколишнього середовища.

Що таке лакто-ово-вегетаріанство: принципи харчування, списки дозволених і заборонених продуктів, рекомендації, зразкове меню на тиждень, вегетаріанські рецепти.

Всім відомо, що вегетаріанці — люди, які відмовляються від м’яса і риби через своїх етичних поглядів на відносини людини і навколишнього середовища. Але мало хто знає, що всередині цієї системи харчування є безліч спірних моментів. Хто дозволяє собі їсти яйця і молоко, а хтось виключає з раціону навіть їх, тому що це продукти тваринного походження. Мед, морепродукти, цукор часом стають причиною розбіжності в думках.

Залежно від цього, вегетаріанство як ідеологія та філософія життя, всередині себе ділиться на безліч підвидів. І одним з найвідоміших є лакто-ово-вегетаріанство. Якщо ви готуєтеся виключити зі свого меню м’ясо, дізнайтеся, що це таке і які особливості відрізняють дану течію.

Дивіться також  Жиросжигающие краплі Бджолиний врятував: склад, як брати, аналоги