Сережки для схуднення: золота голка Мухіної, магніти, правила застосування

Допомагають сережки для схуднення? Ефективність та особливості застосування золотої голки доктора Мухіної і биомагнитов для вух допоможуть зрозуміти принцип їх дії. Прикраси, що обіцяють швидке і стійке зниження ваги, отримали неймовірну популярність.

Допомагають сережки для схуднення? Ефективність та особливості застосування золотої голки доктора Мухіної і биомагнитов для вух допоможуть зрозуміти принцип їх дії.

Прикраси, що обіцяють швидке і стійке зниження ваги, отримали неймовірну популярність. Їх розробники знайшли психологічні точки впливу на тих, що худнуть, серед яких більшу частину становлять жінки. По-перше, це красиво. По-друге, це обіцянка легкого позбавлення від зайвих кілограмів без дієти й спорту. На таку привабливу пропозицію купуються багато. Останнім часом увійшли в моду сережки для схуднення — золота голка від доктора Мухіної і магнітні кліпси. Що ж отримують у результаті ті, хто наважується на такий ексклюзив?

Золота сережка Мухіної

Найбільш популярна серед тих, що худнуть золота сережка (її ще називають голкою) Мухіної.

Регалії Марият Мурадалиевны можна перераховувати довго: доктор медичних наук, косметолог, рефлексотерапевт, фітотерапевт, дієтолог, лікар-дерматовенеролог, письменник і т. д. Є творцем мережі клінік під назвою «Орігітея», в яких пропагуються розроблені нею системи схуднення — «Золота голка» і «Золотий метод стрункості».

Згідно інформації на офіційному сайті, дані методики доктора Мухіної затверджені Мінздравом РФ, а сережка зареєстрована як виріб, що має медичне призначення і занесена до Держреєстру Росздравнадзора РФ «Комплект антиадаптационный для акупунктури за методикою Мухіної».

Дивіться також  Дієта доктора Міркіна: правила, меню на 14 днів, рецепти