Що потрібно робити, щоб схуднути, яких дієт дотримуватися і скільки займатися спортом

Як не крути, а дівчата завжди прагнуть до досконалості. Складно знайти жінку, яка задоволена в собі абсолютно всім і не мріяла хоч раз в житті зробити животик поменше, попу більш пружною і груди трішки більше. Але все ж найчастіше красунь цікавить, що потрібно робити, щоб схуднути в найкоротші терміни.

Але саме в найкоротші і нічого вже не зробити. На жаль, не всі розуміють, що для того, щоб наїсти зайві кілограми жиру потрібно тривалий час, при цьому робити особливо нічого не треба, а от процес схуднення вимагає дійсних зусиль, прагнень і завзятості. Так чому ж, на думку багатьох, худнути легше, ніж товстіти?

Тому в цій статті хочеться розкрити всі таємниці з приводу того, як швидко схуднути. Відповідь на це однозначний: без шкоди для здоров’я – ніяк. Адже під час голодувань, які нині так популярні, скажених тренувань днями і ночами, відмови від усього, що раніше приносило хоч якесь задоволення – це страшний стрес для організму. І він обов’язково відгукнеться через кілька років будь-якій дівчині.

Якщо хтось мріє про швидкої ліпосакції, то це насправді найшвидший спосіб схуднути на сьогоднішній день. Але ефективність його і надійність залишаються під питанням. Адже ніхто не може гарантувати вічний результат і ніщо не дає права думати, що откаченный жир не повернеться з лихвою через півроку–рік, коли цього зовсім не чекаєш, а потім доводиться хапатися за голову і думати, за що звалилося таке нещастя.

Трохи слів про голодування і строгих дієтах. Вже не один раз було сказано, що вони хоч і допомагають схуднути і зменшити кількість цифр на вагах, але тільки на талії це навряд чи якось позначиться, адже жир разом із зайвими кілограмами не розчиниться у повітрі, а залишиться для дівчини непосильним вантажем.

Дивіться також  Бабусині рецепти для схуднення: як худнули наші бабусі, жиросжигание по-русски

Крім цього, під час «суворого» харчування організм не отримує потрібних вітамінів і життєвих сил, тому починаються проблеми з самопочуттям, нігтями, шкірою, волоссям, тріскаються губи, настає швидка втома, дратівливість, нервозність і плаксивість – зате, можливо, фігура буде гарна.

Єдине, що треба робити, щоб схуднути – це розвиватися багатогранно і приділяти однакову час правильному харчуванню, спорту та режиму дня. Якщо не буде правильного харчування, то ніяка зарядка не допоможе довести фігуру до ідеального стану, так як жирові складочки нікуди подітися не будуть, і все, що було скинуто на тренуванні, повернеться через неправильну їжу.

Приблизно те ж саме можна сказати і про режим дня. Людина повинна чітко розуміти, скільки він лягає, у скільки встає, щоб нормально виспатися і набратися сил. Якщо організм не буде встигати відпочивати вночі, наприклад, з-за тригодинного сну, то ніде буде взяти сил не те що на силові вправи, але навіть пройтися від будинку до магазину буде проблематично.

Якщо у дівчини тільки одна проблемна зона, припустимо стегна, то ніколи не можна робити вправи тільки для ніг і сідниць. В роботі повинно бути задіяно все тіло, щоб навантаження розподілялося рівномірно, і після отриманого відмінного результату з стегнами не з’явилося почуття, що тепер животик занадто висить або груди не така пружна. Тому все робиться в комплексі і поступово, особливо, якщо мова йде про новачків в схудненні, які раніше не займалися і не знають достеменно, яке навантаження потягнуть.

Навіть якщо в навчальному відео кожна вправа робиться десять разів по три підходи, то це зовсім не означає, що новачок повинен відчувати це все на собі. Не виходить зробити три рази по три підходи, робіть п’ять разів і з кожною новою тренуванням навантаження збільшується поступово. Всі вправи робляться повільно, дотримується правильне дихання, і в процесі людина повинен відмінно відчувати м’яз, з якою працює.

Дивіться також  Рейтинг засобів для схуднення: лікарські, косметичні, народні

Ще одне наболіле питання. Щоб схуд живіт, одних тренувань і правильного харчування не достатньо. Він завжди буде трохи висіти і виглядати «якось не так», якщо у людини неправильна постава. Потрібно завжди тримати спину прямо, щоб животик виглядав менше і акуратніше. І це в однаковій мірі стосується як дівчат, так і хлопців.

Живіт дуже любить, коли його втягують під час ходьби, адже таким чином внутрішні м’язи тримаються в напрузі і відбувається щось типу міні тренування, якою можна займатися протягом цілого дня, не відриваючись від основних справ.

Хочеться також порекомендувати періодично робити обгортання для схуднення, наносити на тіло спеціальні косметичні засоби і не гидувати самомасажем. Але одне з найголовніших протипоказань – це висока температура тіла, ті ще його не можна робити через кілька днів після неї.

При виконанні всіх рекомендацій перший результат буде трохи помітний вже через два тижні, а чим далі, тим більше худне буде радіти своєму тілу.