Що робити, щоб схудли руки: масаж, дієта та спеціальні вправи

На жаль, багато дівчат під час схуднення приділяють рук набагато менше часу, ніж живота або тим же стегон. Але дуже часто саме від їх стану залежить загальний вигляд дівчини і по них судять про її спортивній формі. Тому, якщо раніше таких думок не виникало, то зараз саме час задуматися про те, що робити, щоб схудли руки.

Для початку слід почати робити самі ефективні вправи, які допоможуть досягти ідеальних форм. До них відносяться:

– вправа “боксер”: тримаючи в руках гантелі, почнете робити удари зігнутими в ліктях руками по уявній боксерській груші. Для початку вистачити тридцяти секунд, а згодом можна продовжити цю вправу до п’яти хвилин;

– після підніміть зігнуті руки до рівня плечей, тим самим утворивши кут в 90 градусів. З’єднайте руки перед особою, після підніміть їх над головою, випрямляючи. Поверніться у вихідне положення і повторіть всі дії ще двадцять разів;

– далі поставте ноги трохи ширше плечей, зігнувши їх в колінах. Почніть піднімати на ногах вгору, одночасно потягнувши до стелі руки. Повторіть також до двадцяти разів;

– поставте ноги на ширині плечей і опустіть корпус на 80 градусів, стежачи при цьому за рівною спиною. У цьому положенні, не вигинаючи спину, почніть піднімати прямі руки до рівня плечей і повільно опускати. Все це проробляється двадцять разів;

– на прямих ногах руки згинаються і розгинаються в ліктях. Під час розгинання лікті необхідно підняти майже до рівня плеча. Весь цей час руки тримаємо в напрузі і робимо тридцять повторень.

Такі нескладні, але регулярні вправи допоможуть впоратися з проблемою великих і товстих рук, особливо, якщо в цей же час ви дотримуєтеся спеціальної дієти для схуднення.

Дивіться також  Ранкова зарядка з Дариною Лисичкиной: класична гімнастика для пробудження організму

В першу чергу, слід відмовитися від мучного і солодкого, особливо у вечірній час і на голодний шлунок, а після цього починаємо харчуватися маленькими порціями і вводимо в щоденний раціон родзинки, який має у своєму складі клітковину і позитивно впливає на стан рук.

Також варто почати їсти свіжі помідори, так як у них є вітаміни А і С, солодкий перець, кедрові горішки, яблуко, авокадо, капусту, оливки та сир.

Можливо, дієтою це можна назвати з натяжкою, але це і добре, адже знаючи необхідні для схуднення продукти, можна спробувати поекспериментувати з новими, раніше невідомими стравами, які їх містять.

Також можна робити спеціальний масаж для схуднення рук, який може робитися по-різному, але містить кілька обов’язкових правил для ефективного результату.

В першу чергу слід масажувати руку по всій довжині, незважаючи на те, що проблемними частинами часто є передпліччя і зап’ястя.

Якщо масаж проводиться вдома, то найкращий час для нього – вечірній, відразу після душу, коли шкіра очищена і дуже м’яка.

Всі рухи починають робити від кисті і закінчувати в плечовій області. Спочатку обов’язково робляться м’які, ледве помітні погладжування, після яких на шкіру виробляються натиски, які поступово збільшуються в силі, але в кінці процедури знову натискання стають легкими. Завершують процедуру приємні розтирання, які розслаблюють м’язи рук, після чого масаж вважається завершеним.

Робити масаж необхідно десять-п’ятнадцять днів безперервно. Результат можна побачити вже після п’яти процедур, але іноді його помічаєш тільки до кінця курсу, так як все залежить від індивідуальних особливостей організму.

Якщо є можливість, то запишіться на масаж в салон, де вам будуть запропоновані різні техніки і лікувальні обгортання не тільки для схуднення, але і для поліпшення стану шкіри.

Дивіться також  Вправа стінка для ніг: як його робити правильно