Заняття йогою для схуднення, вправи для живота

Якщо ви вирішили вибрати для схуднення саме йогу, то це правильний вибір. Заняття йогою для схуднення допомагають позбавитися від ненависних кілограмів і привести в тонус весь організм.

Схуднення за допомогою йоги відбувається не швидко, але результат вас приємно здивує. Адже схуднення в даному випадку настає у зв’язку з очищенням всього організму, виведенням з нього токсинів і шлаків, звільненням від захворювань, які, можливо, були причиною повноти.

Йога і схуднення – це робота над собою. Робота не тільки фізична, але й духовна, адже йога має на увазі під собою цілу науку правильного способу життя. Щоб з’явився результат, необхідно відмовитися від всього шкідливого й суперечить канонам йоги. Плюс необхідно правильно дихати і якісно виконувати всі вправи.

Трохи докладніше про диханні. Щоб прискорити процес позбавлення від зайвої ваги, необхідно використовувати на заняттях дихальні техніки або «крійя». Саме вони сприяють хорошому засвоєнню їжі і виведення з організму усього зайвого.

 

«Капалабхати» або «дихання вогню» виконують в положенні стоячи. Спина пряма, стопи поставте на ширині вашого тазу. Різко вдихніть через ніс і одночасно притисніть пупок до хребта. Потім різко видихаємо, повертаючись у вихідне положення.

Починаємо з 3-х підходів по 30 разів. Поступово потрібно збільшувати кількість до 70 разів. Тіло повинне бути в нерухомому стані, стежте, щоб обличчя було розслаблено.

Наступна вправа – агнісара-дхаути або «очищення вогнем». Виконується наступним чином. Необхідно підтягнути м’язи внутрішньої сторони стегон і сідниці.

Упріться руками в стегна, займіть положення полуприседа. Максимально спустошите живіт на видиху. Притискаємо пупок до хребта, затримуємо дихання і балакаємо животом вперед-назад. Потім розслабляємося і вдихаємо, наповнюємо живіт. Для цієї вправи відводиться 5 підходів.

Дивіться також  Вправи на кулі для преса і інших м'язів в домашніх умовах

Крім дихальних вправ слід дотримуватися особливої дієти, яка виключає всі шкідливі продукти.

Пози для схуднення включають в себе вправи для живота і безліч інших, не менш важливих вправ. Не намагайтеся вирішити проблему локально. Цілісний підхід – це самий правильний варіант схуднення.

Отже, перша поза – поза воїна. Дана поза покликана поліпшити метаболізм і спалити калорії. Крокуємо з положення стоячи. Опорна нога зігнута паралельно підлозі, а задня залишається прямою. З’єднуємо руки і піднімаємо їх над головою. Погляд спрямовуємо на великі пальці на руках. Тримаємося в такому положенні хвилину і потім міняємо ноги.

Далі йде вправи на прес. Лягаємо на спину і піднімаємо ноги на висоту 30 градусів від підлоги. Робимо 3 вдиху, тримаючи ноги в повітрі. Потім аналогічно виконуємо вправу на висоті 90 градусів і 60 градусів.

Переходимо до вправи на стегна. З положення стоячи робимо глибокий випад, руками тримаємося за підлогу, зберігаємо рівновагу. Руки ставимо на одному рівні з ногами.

Одна з найбільш популярних поз – це «поза собаки». Виконується ця асана так: необхідно з випаду встати на руки, відсунути ноги назад і вигнути спину. При цьому найвищою точкою повинні бути сідниці. Ця позиція дозволяє підтягнути м’язи живота, ніг і сідниць, а також розслабити спину.

Після цього потрібно розслабити хребет. Для цього сідаємо на підлогу на коліна («поза дитини»). Вставляємо п’яту точку на п’яти. Витягуємо руки вперед і розслабляємося.

Наступна вправа допомагає привести в тонус хребет, нервову систему і благотворно позначається на органах черевної порожнини. З положення стоячи нахиляємося до колін. У цей час руки вивертаємо через верх. Зробіть глибокий вдих, при видиху торкніться чолом своїх колін.

Дивіться також  Вправи з роликом для преса, як правильно займатися