Щипковий масаж живота для схуднення та від целюліту: техніка в домашніх умовах

Зайві жирові відкладення в області живота, в’ялість м’язів, відсутність талії та інші недоліки турбують багатьох, особливо дівчат. Привести до того, що зовнішній вигляд животика і окружність талії нас не влаштовують, можуть численні фактори. Це і сидяча робота з браком активності, і неправильне харчування, і ті чи інші проблеми зі здоров’ям. Існує велика кількість методів, спрямованих на схуднення живота і поліпшення фізичної форми. Один з них – це щипковий масаж живота, який пропонується багатьма фахівцями, але також доступний і в домашніх умовах. Якщо робити все правильно, то вже через місяць регулярних процедур можна помітити явні результати.

Історія виникнення

Щипковой масаж для схуднення ґрунтується на слабких і відчутних щипки шкіри. Він може бути як основою процедури, так і підготовкою до іншого впливу. Основна мета його проведення – розминка жирових відкладень і м’язів живота, що дуже благотворно впливає на його фізичну форму.

Ця Процедура має давню історію. Застосовувати її почали стародавні греки, китайці, араби та індуси, які вивчають вплив дотиків на стан тіла і здоров’я. У свій час ще Гіппократ писав, що стискають і пощипуючі руху тканин призводять до стягання шкіри, схуднення, зміцнення м’язів і їх твердості.

Нині процедура щипкового масажу дуже популярна у всьому світі, і вона виконується як в салонах, так і в домашніх умовах. Техніка щипкового масажу досить нескладна, тому кожен може її освоїти, але існує ряд рекомендацій, які обов’язково потрібно враховувати.

Дивіться також  Танці для схуднення: види, ефективність, особливості, рекомендації