Боннський суп для схуднення: рецепт, меню дієти, результати

Дієта на боннському супі (боннська дієта) досить популярна у всьому світі. Вона ж вважається однією з найбезпечніших і легенів, хоча сам суп подобається не всім. Назва походить від німецького міста Бонна. Насправді не відомо, як саме суп пов’язане з цим населеним пунктом, і пов’язаний взагалі, тим не менш, назва це прижилося і стало популярним. Дієта на основі жиросжигающего супчика безпечна і для здоров’я, і для емоційного стану худне. Вона не дасть вам мучитися від постійного почуття голоду, оскільки суп можна їсти в будь-яких кількостях. Сам же він добре насичує. Крім цього в дієті будуть і інші продукти, які допоможуть легше перенести. Але спочатку треба зрозуміти, чим же такий хороший сам боннський суп і як його готувати.

Особливості приготування дієтичного боннського супу

За рахунок чого ефективна дієта боннський суп для схуднення? Пояснюється це унікальним рецептом самого супу. Калорійність його дуже мала, адже більшість інгредієнтів – це овочі, в яких мізерно мало калорій. Готовий суп має жиросжигающие і сечогінну властивість, що сприяє ефективному скидання зайвих кілограмів, очищенню організму і позбавлення від набряків. Крім цього він прекрасно насичує, тому вам не доведеться мучитися від постійного голоду.

Сечогінний ефект, який дає суп, буде досить сильним, тому в ідеалі постарайтеся запланувати дієту на період, коли вам не чекають відповідальні заходи.

Дивіться також  Скільки калорій в ожині, її користь для нашого організму