Сир при схудненні: підходящі сорти, таблиця калорійності, рекомендації

Можна їсти сир при схудненні і які сорти вважаються дієтичними: огляд найкращих та корисних з таблицею калорійності допоможуть зробити правильний вибір. «Трапеза без сиру подібна одноокої красуні», — так висловився неперевершений французький кулінар Жан Антельм Брийа-Саварен і був у чомусь правий.

Можна їсти сир при схудненні і які сорти вважаються дієтичними: огляд найкращих та корисних з таблицею калорійності допоможуть зробити правильний вибір.

«Трапеза без сиру подібна одноокої красуні», — так висловився неперевершений французький кулінар Жан Антельм Брийа-Саварен і був у чомусь правий. Всі ми звикли до цього продукту: саме він на сніданок є основою смачного і поживного бутерброда, в обід з нього виходить відмінний крем-суп, а ввечері чим ще, як не їм, закушувати вишукане червоне вино?

Але настає час позбавлення від зайвих кілограмів, і всі починають із сумом і надією в голосі питати у дієтологів, а можна їсти сир при схудненні — ну хоч трохи? Питання обґрунтований, адже в цьому продукті калорійність просто зашкалює і становить 300-400 ккал за 100 р. Явно недиетический показник. Однак лазівку знайти можна.

Дивіться також  Дарсонваль від целюліту: як застосовувати в домашніх умовах і наскільки він ефективний