Сироїдіння: прості рецепти на кожен день для початківців і профі

Боїтеся почати сироїдіння, тому що нічого буде їсти? А може, вже стали і хочете підібрати кілька нових страв? Допоможемо і тим, і іншим – наводимо добірку з 27 простих рецептів на кожен день. Сироїдіння накладає табу не лише на значну частину звичного раціону, але і на теплову обробку їжі.

Боїтеся почати сироїдіння, тому що нічого буде їсти? А може, вже стали і хочете підібрати кілька нових страв? Допоможемо і тим, і іншим – наводимо добірку з 27 простих рецептів на кожен день.

Сироїдіння накладає табу не лише на значну частину звичного раціону, але і на теплову обробку їжі. Витримати подібні заборони під силу не кожному, і, посидівши пару тижнів на свіжих фруктах і овочах, багато хто повертається до попереднього меню. У кого-то шлунок не витримує, хтось неправильно організував перехід, а комусь набридло кожен день їсти одне і те ж.

І якщо з першими двома не посперечаєшся, то одноманітність раціону швидше надумана проблема. Насправді існує величезна кількість рецептів страв з дозволених продуктів. Якщо їх відшукати, у вашому меню знову з’являться і голубці, і котлетки, і навіть пироги. Ну і що, що фруктово-овочеві, — зате не менш смачні і максимально корисні. Розглянемо найбільш популярні.

Дивіться також  План схуднення: меню на тиждень, 2 програми тренувань, додаткові методики