Сокова дієта для схуднення: користь і шкода, варіанти, меню на 3, 5 і 7 днів

Як правильно організувати дієту на свіжовичавлених соках для схуднення та очищення організму. Складаємо меню на 3, 5 і 7 днів. Вибираємо рецепти. Коротка характеристика дієти. Тип: питна, низькокалорійна.

Як правильно організувати дієту на свіжовичавлених соках для схуднення та очищення організму. Складаємо меню на 3, 5 і 7 днів. Вибираємо рецепти.

Коротка характеристика дієти. Тип: питна, низькокалорійна. Тривалість: 2, 3, 5, 7, 10, 14 днів. Результати: до 8 кг Складність: різна, залежно від обраної схеми.

Згідно з дослідженнями, один стакан свіжовичавленого соку здатний прискорити метаболізм в середньому на 20%. Такий розгін запускає в організмі та інші біохімічні процеси, які спалюють жири і звільняють енергію. При регулярному вживанні спостерігається стійке зниження ваги, причому без шкоди для здоров’я. Не дивно, що дієтологи пропонують використовувати їх в дієтах. Головне, не переборщити.

Механізм схуднення

Дієта на соках хороша тим, що вони є натуральним джерелом вітамінів, мінералів, амінокислот і клітковини (фреші з м’якоттю теж допускаються). Це означає, що вона не загрожує авітамінозом і виснаженням. Схуднення досягається за рахунок:

  • придушення голоду;
  • усунення набряків;
  • прискорення метаболізму;
  • розщеплення жирів (цим властивістю володіють окремі соки);
  • поліпшення травлення;
  • зменшення розмірів шлунка.

Сокової дієти цілком достатньо не тільки для схуднення, але і для очищення організму. Корисні напої вимивають шлаки, шкідливі продукти розпаду, сполуки важких металів і токсини, паралельно проводячи комплексну вітамінізацію і насичує енергією на весь день.

Дивіться також  Схуднення без шкоди для здоровя: можна це зробити швидко, огляд методів