Скільки калорій в хурмі корольок, як її споживати для зниження ваги

Будь-які фрукти дуже корисні і рекомендовані до вживання майже всім людям, за невеликими винятками. Хурма – дуже солодкий плід, поширений в різних країнах по всьому світу. Зустрічаються сорти з сильними в’яжучими властивостей і з повним їх відсутністю.

В далекі часи цей плід вважався справжньою розкішшю, а зараз майже кожен другий може дозволити собі покупку цього корисного смачного продукту. Найбільш відомими сортами є: корольок, бичаче серце, вікторія і шоколадниця. Вони всі відрізняються один від одного по консистенції, в’язкості та солодощі.

Приблизний вага однієї хурми варіюється від 100 до 500 грамів, причому розміри ще не означають, що найбільший – найсмачніший. Зрозуміло, що за наявності солодощі, хурма досить калорійна, однак у деяких сортах з мінімальним вмістом цукру і калорійність значно менше.

Так, калорійність сорту корольок становить не більше 50 ккал, а у вікторії їх вже більше 65. Середній плід має вагу до 200 грам, тому досить просто порахувати, скільки калорій в ньому.

Знаючи масу плода, легко дізнатися, скільки калорій в хурмі корольок:калорійність однієї хурми корольок дорівнює 106 ккал. Це відмінний перекус, добре насичує і дозволяє довго не відчувати голоду, хоча, здавалося б, це всього лише один фрукт.

Це хороший варіант для полуденка або навіть пізньої вечері, тому що одна хурма точно допустима навіть при дієті.

Хурма – досить легкий продукт, але з великою кількістю цукру. Майже 90% у ньому є вуглеводи (глюкоза, сахароза і інші фруктові цукру), 10% – білки і повна відсутність жирів.

Саме за рахунок такого цікавого складу хурма здається нам дуже солодкою і смачною, і це здорово, адже сахароза здатна поліпшити мозкову діяльність і посилити концентрацію на роботі. Також вона прискорює потік крові, що надходить до мозку, що допомагає при роботі з великим об’ємом інформації.

Дивіться також  Яєчна дієта на 4 тижні: докладне меню для схуднення

Хурму обов’язково потрібно їсти дітям, особливо в маленькому віці, так як це ті самі корисні цукру, які стимулюють розвиток і не завдають шкоди навіть при великому споживанні.

Хурма подається і в сушеному вигляді, однак за рахунок засахаренности продукт буде більш калорійний і менш корисний з-за обробки і втрати деяких корисних речовин.

Її батьківщиною вважається Китай, з якого вже і пішли різноманітні сорти даного фрукта.

Дівчатам, що стежить за своєю вагою, все ж краще їсти хурму саме вранці, до полудня, так як продукти, з’їдені вранці, найкраще засвоюються організмом за рахунок енергетичних витрат, а ще й велика кількість цукру при уповільненому метаболізмі до вечора буде досить проблематичним для травлення.

Саме тому хурму рекомендують не їсти на ніч, але людям, які не дбають про вагу або ж надлишки їм не загрожують, вживати цей фрукт можна в будь-який час за власним бажанням, так як в будь-якому випадку хурма – дуже корисний і тонізуючий фрукт, який містить такі важливі компоненти, як мідь, залізо і марганець, а так само вітамін А і калій.

Взимку особливо рекомендують їсти хурму, тому що саме тих речовин, які вона містить, найчастіше в холодну пору і бракує.

Найпопулярнішим видом є корольок, калорійність якого не виходить за межі нормального, і склад включає в себе всі поживні речовини. Смак найчастіше зберігає невелику в’язкість, однак при наявності невеликої кількості цукру це майже не помітно.

Хурма дуже корисна в будь-яких своїх сортах, незалежно від кількості цукру і харчової цінності, так як її виамины здатні поліпшити стан шкіри, заспокоїти нерви і підтримати імунне здоров’я організму.

Шкода її буде тільки для людей, які страждають діабетом, але це нескладно пояснити, адже у хурмі міститься дуже багато корисних цукрів.

Дивіться також  Салат з буряка для схуднення, різні рецепти приготування