Скраби від целюліту в домашніх умовах: найкращі рецепти кави медом, морською сіллю

Як правильно робити і використовувати домашні скраби від целюліту. Запорука ефективності – правильний підбір за типом шкіри і дотримання рецептури! У війні з целюлітом гарні всі засоби, в тому числі і народні! Надійною зброєю у цьому протистоянні є домашні скраби на основі натуральних інгредієнтів.

Як правильно робити і використовувати домашні скраби від целюліту. Запорука ефективності – правильний підбір за типом шкіри і дотримання рецептури!

У війні з целюлітом гарні всі засоби, в тому числі і народні! Надійною зброєю у цьому протистоянні є домашні скраби на основі натуральних інгредієнтів. Висока результативність, мінімальні витрати і легкість виготовлення роблять їх дуже популярними. Крім цього, вони володіють іншим безперечною перевагою перед заводськими аналогами: абсолютно не містять шкідливих домішок!

Як діє

Робота цих косметичних засобів ведеться за двом основним напрямам:

1 етап

Абразивні речовини проводять своєрідну «шліфування» поверхні шкіри, одночасно видаляючи відмерлі шари. Це полегшує доступ кисню до клітин епідермісу, надаючи шкірі можливість вільно дихати.

2 етап

Підключаються активні речовини: проникаючи в глибокі епідермальні шари, вони сприяють активації метаболічних процесів і розщепленню підшкірних жирових відкладень. Одночасне поліпшення циркуляції крові допомагає організму прискореними темпами звільнятися від шлаків і токсинів, що є головним живильним середовищем для целюліту.

Результат

Очищення пор від жирових скупчень і бруду після кожної процедури, а по закінченні повного курсу лікування шкіра стає чистою, гладкою, еластичною і суттєво схудла. Зауважте, без тривалих і дорогих салонних маніпуляцій!

Читайте також: ТОП-10 кремів для схуднення

Дивіться також  Кращі засоби для схуднення, зібрані в рейтинги: таблетки, косметика, трави, народні рецепти