Смузі для схуднення: правила приготування і кращі рецепти для блендера

Як правильно приготувати і вживати смузі для схуднення. Їх дія на організм та основні види. Найбільш ефективні рецепти приготування в блендері з вказівкою калорійності. Ви знаєте, що спільного у Алессандри Амбросіо, Джессіки Альби, Блейк Лайвлі, Гвінет Пелтроу і Роузі Хантінгтон-Уайтлі? Крім того, що всі ці голлівудські актриси неймовірні красуні з бездоганними фігурами, всі вони для схуднення активно використовують смузі і мають свої авторські рецепти цього напою. Наприклад, Алессандро посилює з їх допомогою ефективність своїх тренувань, Джессіка замінює ними відразу кілька прийомів їжі в день, Лайвлі влаштовує на них розвантажувальні дні, Пелтроу вживає їх щодня, а Роузі починає з них свій ранок.

Як правильно приготувати і вживати смузі для схуднення. Їх дія на організм та основні види. Найбільш ефективні рецепти приготування в блендері з вказівкою калорійності.

Ви знаєте, що спільного у Алессандри Амбросіо, Джессіки Альби, Блейк Лайвлі, Гвінет Пелтроу і Роузі Хантінгтон-Уайтлі? Крім того, що всі ці голлівудські актриси неймовірні красуні з бездоганними фігурами, всі вони для схуднення активно використовують смузі і мають свої авторські рецепти цього напою.

Наприклад, Алессандро посилює з їх допомогою ефективність своїх тренувань, Джессіка замінює ними відразу кілька прийомів їжі в день, Лайвлі влаштовує на них розвантажувальні дні, Пелтроу вживає їх щодня, а Роузі починає з них свій ранок. Результат такого раціону наявності: всі дівчата виглядають приголомшливо. Не наслідувати їх приклад?

Дивіться також  Фитомуцил для схуднення: склад, інструкція по застосуванню, аналоги