Срібна вода: користь і шкода іонів срібла для організму

Властивості срібла відомі з давніх часів. Його використовували не тільки як прикраса, але і як речовина для знезараження води. І донині вивчаються питання про те, чим корисна срібна вода, і чим вона може бути шкідлива, адже з неї все не так однозначно. Розглянемо це питання докладніше.

Унікальні властивості води з сріблом

«Батько історії» Геродот свідчив, що царював в Персії Кір зберігав воду в срібних посудинах і використовував її у військових походах, так як срібло допомагало воді зберігатися довго. Існує чимало відомостей, що воду, збагачену іонами срібла, застосовували багато народів.

Контактуючи з настільки благородним металом, вода з сріблом, користь і шкода якої становлять серйозний інтерес для фахівців, знаходить нові характеристики. Перш за все, її можна зберігати довше, так як численні мікроорганізми в ній гинуть. Срібло вбиває мікроби набагато краще, ніж інші метали, такі як мідь і золото.

Користь і шкода води з сріблом обговорюється ще й через те, що іони металу проникають у клітку швидко, і не змінюють при цьому її характеристик. Цей факт насторожує багатьох, хоча фахівці сходяться на думці, хто потрапляння всередину клітини срібла не чинить негативного впливу на її життєдіяльність.

Вода з сріблом вважається не менш ефективною, ніж йод або розчин хлору. Вона вбиває численні мікроорганізми. А найбільш стійкими по відношенню до неї є дріжджі.

Дивіться також  Барбарис для схуднення: як приймати, пити чай, прибираємо жир з допомогою барбарису звичайного