Срібна вода: користь і шкода іонів срібла для організму

Властивості срібла відомі з давніх часів. Його використовували не тільки як прикраса, але і як речовина для знезараження води. І донині вивчаються питання про те, чим корисна срібна вода, і чим вона може бути шкідлива, адже з неї все не так однозначно. Розглянемо це питання докладніше.

Унікальні властивості води з сріблом

«Батько історії» Геродот свідчив, що царював в Персії Кір зберігав воду в срібних посудинах і використовував її у військових походах, так як срібло допомагало воді зберігатися довго. Існує чимало відомостей, що воду, збагачену іонами срібла, застосовували багато народів.

Контактуючи з настільки благородним металом, вода з сріблом, користь і шкода якої становлять серйозний інтерес для фахівців, знаходить нові характеристики. Перш за все, її можна зберігати довше, так як численні мікроорганізми в ній гинуть. Срібло вбиває мікроби набагато краще, ніж інші метали, такі як мідь і золото.

Користь і шкода води з сріблом обговорюється ще й через те, що іони металу проникають у клітку швидко, і не змінюють при цьому її характеристик. Цей факт насторожує багатьох, хоча фахівці сходяться на думці, хто потрапляння всередину клітини срібла не чинить негативного впливу на її життєдіяльність.

Вода з сріблом вважається не менш ефективною, ніж йод або розчин хлору. Вона вбиває численні мікроорганізми. А найбільш стійкими по відношенню до неї є дріжджі.

Користь і застосування срібної води

Користь срібної води полягає в тому, що вона ідеально підходить для дезінфекції. Хоча у нас більше прийнято використовувати хлор, у такої води є свої переваги. Срібло довго зберігає свої корисні властивості, не псуючи при цьому смак води, як це робить хлор. На відміну від хлорованої води, вода з іонами срібла не чинить негативного впливу на слизові оболонки організму. Також метал чудово бореться з різними мікроорганізмами. У плані поєднання ефективності і безпеки срібло не має аналогів.

Срібло чудово проводити енергію Місяця, тому вода, яка взаємодіяла з ним, набуває ряд чудодійних особливостей. Наприклад, відома її здатність записувати інформацію. Крім того вона накопичує частинки біоенергії, які можуть передаватися іншим людям. Користь води з іонами срібла в тому, що структура її дуже складна. У той же час вода, яка знаходиться в організмі, теж може перебудуватися на таку структуру. Зважаючи на це, можливо оздоровлення всіх органів і систем.

Дивіться також  Насіння чіа для схуднення: їх калорійність, склад, користь

Срібна вода, користь і шкода якої досі вивчаються, не дивлячись ні на що використовується досить активно, причому спектр її застосування досить широкий. Так, срібло дозволяє консервувати велику кількість води, що важливо, наприклад, для плаваючих на великі відстані суден. Відомо, що таку воду вживають космонавти у своїх польотах.

Срібна вода використовується для консервації дитячого харчування, соків та інших напоїв, молочних продуктів. Також її застосовують у виробництві алкогольних напоїв. Додають таку воду та медикаменти, завдяки чому продовжується термін їх придатності.

Потрібно зауважити, що срібло – необхідний елемент для природного функціонування головного і спинного мозку, кісток, печінки, залоз, гормональної системи. Збагачена сріблом вода здатна стимулювати, поліпшувати склад крові, благотворно впливати на ряд природних процесів в організмі. Незважаючи на те, що користь і шкоду срібної води – це до сих пір об’єкт спору, багато фахівців радять застосовувати її для лікування таких проблем зі здоров’ям:

  • Грип, гострі респіраторні інфекції та їх профілактика.
  • Ряд захворювань шлунково-кишкового тракту.
  • Захворювання порожнини рота.
  • Інфекції ЛОР-органів.
  • Інфекції сечостатевої системи.
  • Бруцельоз.
  • Ревматоїдний артрит.
  • Бронхіальна астма.

Також відомо застосування срібної води для обробки ран і опіків. Якщо регулярно вживати її, можна поліпшити роботу кровотворних органів і сам склад крові, збільшивши кількість еритроцитів, лімфоцитів, моноцитів та рівень гемоглобіну.

При захворюваннях ротової порожнини проводяться полоскання рота і горла срібною водою. При риніті робиться промивання. А вживати воду всередину показано при виразці шлунка або дванадцятипалої кишки. Рекомендована концентрація для цього – 20 мг/л. Вживати по дві столові ложки за 15 хвилин до їжі.

На думку фахівців, срібна вода також допомагає полегшити стан при порушеннях ендокринної системи, у тому числі і при цукровому діабеті. Також вона застосовується для лікування інфекційних захворювань. У даному випадку необхідна концентрація – 10-20 мг/л, а дозування – столова ложка раз в чотири години.

Дивіться також  Рецепт води Сасси для схуднення: як зробити її без імбиру і без м'яти в домашніх умовах

Срібна вода може використовуватися для лікування захворювань шкіри, таких як грибки, фурункули, тріщини і так далі. Можна готувати на її основі тампони з марлі, проводити зрошення. Срібло в невеликих дозах корисно і для крові. Воно допомагає нормалізувати ряд процесів в організмі.

Розчин треба зберігати в темряві. Якщо ви помітили в ньому пластівці, то використовувати його не можна ні зовнішньо, ні внутрішньо.

Срібна вода: можливу шкоду

Користь і шкода посрібленою води, однак, не так однозначна, як може здатися. Окрема група фахівців вважає, що шкоди в такій воді все ж більше. Пояснюється це тим, що срібло відноситься до другого класу небезпеки. Також потрібно врахувати, що допустима доза металу у воді не повинна бути вище 50 мкг на літр.

Також потрібно зауважити, що участь срібла у фізіологічних процесах в людському організмі вивчено не повністю. Існує думка щодо того, що метал блокує енергетичний обмін в клітинах. Дитячі лікарі нерідко забороняють використовувати метал для дітей. Принаймні, якщо в будинку є малюки, потрібна обережність.

Деякі лікар і зовсім говорять, що срібло – це сильна клітинна отрута, яка вражає внутрішні органи, а от способів їх лікування після нього не існує.

Насправді ж аргументів на користь срібної води більше, ніж проти неї. Але перед її застосуванням варто обов’язково проконсультуватися з фахівцем, який повинен дати дозвіл на її вживання. Також важливо, щоб концентрація іонів металу у воді не перевищувала норму, інакше з цілющого засобу вона може перетворитися на справжню отруту.

Вагітним і годуючим жінкам вода з іонами срібла протипоказана.

Як приготувати срібну воду в домашніх умовах?

Існує досить багато способів приготувати срібну воду. Найпростіший – це приміщення у воду срібних предметів, таких як монетки або срібна ложка. Відповідь на питання про те, чи корисно класти срібло у воду, позитивний, якщо ви не порушуєте технологію і робите все правильно. Також можна використовувати посудину з срібла, де буде зберігатися готова вода. Тримати у воді срібний предмет потрібно не менше трьох днів. Це є основним недоліком методу, а також той момент, що ви не зможете точно визначити концентрацію. Тому користь і шкоду срібної ложки на воді не так однозначні. Висококонцентрований срібна вода також виходить допомогою використання електричного струму, але з таким способом приготування впоратися під силу не всім.

Дивіться також  Дієта Дюка: меню на кожен день фази Атака на тиждень

Існує більш зручний і сучасний спосіб – використання срібного іонізатора. В ході досліджень було виявлено, що іони срібла набагато активніше, ніж його атоми. Вони оперативно потрапляють у тканини, рідкі середовища організму кровотік, вбивають всі патогенні мікроорганізми, при цьому, не зачіпаючи корисну мікрофлору. Тобто, в організмі утворюється природний щит, який захищає від грипу, застуди і низки інфекцій. Якщо ви використовуєте якісний срібний іонізатор для води, користь чи шкода якої не так очевидні, як здається, то на виході повинні отримати гарну срібну воду, яка придатна для внутрішнього вживання. Те ж саме стосується користі і шкоди фільтрів з сріблом для води.

У іонізаторах застосовуються два електроди, покриті джерелами іонів. Перший зроблений з якісного срібла, другий – з нержавіючої сталі. При дії електричного струму на електроди між ними виникає різниця потенціалів, тому вода насичується досить швидко.

Дуже ефективні також електронні осеребрители. Вони обробляють воду дуже швидко. Також важливе їх перевага у можливості регулювати концентрацію срібла. Вода готова до вживання через три години після закінчення процесу, коли всі шкідливі організми в неї вже загинули.

Сьогодні можна придбати вже готову срібну воду в магазинах. Наприклад, це вода «Срібний ключ», що видобувається недалеко від розташованого на водних джерелах санаторію Алтайського краю. Вона багата не тільки сріблом, але також і кремнієвою кислотою. Зважаючи на це, вона є природним протизапальним засобом і диуретином.

Вода під назвою «Срібне джерело» не є лікувальною. Вона їдальня. Назву лише відображає чистоту джерела, з якого вона видобувається.

Як ми можемо бачити, з користю та шкодою срібної води все не так однозначно. Цінність такої водички підтверджується фахівцями, тому можна використовувати її в якості лікувального та профілактичного засобу, дотримуючись правила приготування і запобіжні заходи.