Сушка для схуднення: правила і рекомендації, харчування, тренування

Допоможе сушка при схудненні? Щоб не розчаруватися в результатах, потрібно спочатку розібратися, що це таке. Складаємо меню на тиждень і програми тренувань. В організмі 35-річного чоловіка норма вмісту жирової тканини — не більше 20%, а мязової маси — приблизно 50%.

Допоможе сушка при схудненні? Щоб не розчаруватися в результатах, потрібно спочатку розібратися, що це таке. Складаємо меню на тиждень і програми тренувань.

В організмі 35-річного чоловіка норма вмісту жирової тканини — не більше 20%, а м’язової маси — приблизно 50%. У жінок ці показники дещо інші: 25% і 35% відповідно. В реальності ж до цього віку не багато можуть похвалитися такими даними із-за зайвої ваги.

У прагненні володіти ідеальним тілом люди хапаються за самі екстремальні способи, часом не розуміючи, що вони творять зі своїм організмом. Так, останнім часом для схуднення все частіше використовується сушка, хоча спочатку вона не призначена для такої цілі. І якщо ви зважилися зайнятися нею впритул, розберіться спочатку, як вона працює.

Що таке сушіння

Приклад з життя. Вирішила дівчина схуднути на 8 кг за допомогою сушіння тіла, яка останнім часом стала модним віянням у фітнесі. Знайшла програму тренувань і меню низкоуглеводной дієти. Через місяць, задоволена відображенням у дзеркалі, взвесилась — і засмутилася. Ваги цієї історії можуть показати три результату. Або невеликий мінус 2-3 кг (але не 8!), або колишній вагу, або навіть плюс (правда, теж невеликий — в ті ж 2-3 кг). Розчарування очевидно, і його єдина причина — дівчині з самого початку потрібно було розібратися, що означає сушка тіла і які цілі вона переслідує.

Сушіння — це процес позбавлення від жирових прошарків з максимальним збереженням м’язової маси для формування красивого рельєфу тіла.

Чим воно відрізняється від схуднення, дивимося в таблиці:

Потрібно розуміти, що схуднення за допомогою сушіння тіла буде незначним, тому що на зміну жирової тканини прийде м’язова, яка важить набагато більше. При цьому цілком реально в кінці шляху побачити навіть плюс на вагах або залишитися при своїх 70 кг (до прикладу), незважаючи на всі дієти і тренування. До цього потрібно бути готовими. Результати потрібно оцінювати не за цими показниками, а по відображенню в дзеркалі. Так що для швидкого схуднення сушка однозначно не підходить — шукайте інший спосіб.

Дивіться також  Здорове харчування для схуднення: правила, меню на тиждень, рецепти

Спочатку їй займалися виключно бодібілдери перед змаганнями та конкурсами. Вона була II етапом на шляху до ідеальної фігури. Спочатку вони набирали вагу за рахунок силових тренувань і висококалорійної їжі для нарощування м’язів. Природно, разом з ними збільшувалася і кількість жирової тканини. І тільки після цього позбавлялися від неї. У цьому випадку висушування, дійсно, використовувалося для схуднення: м’язи залишалися, а адипоцити йшли.

У реальному житті сушінням починають займатися ті, у кого невелика м’язова маса. Заміщаючи собою жирову тканину, вона сприяє лише незначної втрати кілограмів.

Так що сушка з схудненням пов’язана лише тим, що відбувається інтенсивне спалювання жирового прошарку і формується красиве, підтягнуте тіло.