Моніторне очищення кишечника: що це таке, підготовка, протипоказання

Що являє собою гідроколонотерапія — моніторне очищення кишечника: особливості проведення процедури, яка нерідко використовується як спосіб схуднення. В даний час багато захоплюються різними детокс-програмами.

Що являє собою гідроколонотерапія — моніторне очищення кишечника: особливості проведення процедури, яка нерідко використовується як спосіб схуднення.

В даний час багато захоплюються різними детокс-програмами. Деякі мало не цілий рік намагаються влаштовувати організму «генеральне прибирання», часом не замислюючись про те, який це для нього стрес і до яких сумних наслідків вона може призвести. Основна мета більшості таких фанатів «чистоти» — зниження ваги за рахунок виведення зайвої рідини і шкідливих речовин. Особливою популярністю серед них користується клізма.

На цій хвилі сучасні клініки пропонують таку послугу, як моніторне очищення кишечника — медичну процедуру, офіційна назва якої гідроколонотерапія. Перш ніж бездумно погоджуватися на неї, необхідно з’ясувати, що це таке, які наслідки очікують на вас і зважити всі за і проти.

Дивіться також  Краплі для схуднення: загальна інформація, рейтинг, огляд препаратів