Сушка для тіла дівчат в домашніх умовах: мінус 15 кг за пару місяців

Сушка тіла – популярний у спорті спосіб поліпшити фізичну форму тіла. Професійні спортсмени часто застосовують її перед підготовкою до змагань. Оскільки цей спосіб кожен раз демонструє ефективність, його стали застосовувати й ті, хто займається спортом для себе, причому широку популярність він здобув і серед дівчат. Вибором багатьох зараз стає сушка тіла для дівчат у домашніх умовах, оскільки це зручно і економно, а при виконанні всіх правил ще й досить ефективно. Розглянемо, як проводити сушку будинку.

Сушка тіла в домашніх умовах для дівчат: основні принципи і меню

Сушка для тіла дівчат в домашніх умовах спрямована на те, щоб спалити зайві жирові відкладення в організмі, і при цьому збільшити м’язову масу, що забезпечується збільшенням у раціоні білкової їжі. Обов’язкова умова – мінімальна кількість у раціоні жирів і вуглеводів, які стають причиною скупчення в організмі жиру.

Перевага сушіння в тому, що вона безпосередньо спрямована на спалювання жирових відкладень, а не на виведення з організму зайвої рідини. М’язова маса при цьому не втрачається, а, навпаки, зміцнюється. Крім того, білки добре насичують, тому болісного почуття голоду можна уникнути. А ось певна слабкість через брак вуглеводів можлива, тому важливо дотримуватися сушіння не довше дозволеного терміну і допомагати організму, приймаючи вітамінні добавки.

Втрата ваги за весь період сушіння буде залежати від ряду факторів. Сушка для тіла дівчат в домашніх умовах мінус 15 кг гарантовано – це реально, але взагалі все індивідуально. Втрата ваги буде залежати від віку, вихідного ваги, строгості дієти, фізичної активності. Не женіться за цифрами на вагах, адже відомо, що м’язи набагато важче жиру.

Дивіться також  Гімнастика для шиї Бубновського: вправи на відео