Табата: вправи для схуднення – відео комплекс початківцям

Привести себе в форму за короткий термін цілком реально. Останнім часом набирає обертів популярності система табата для схуднення, яка передбачає інтенсивні інтервальні тренування. Вона допоможе прибрати жир зі стегон і живота, поліпшити пропорції тіла і привести організм в тонус в цілому. Переваги табата в тому, що тренування не займають багато часу, тому ідеально підходять тим, хто не може виділити його для відвідування фітнес-клубу і проведення повноцінних занять. А результати можуть бути нітрохи не гірше. За умови, звичайно, що ви знаєте, як правильно займатися.

Трохи про табата

Метод табата для схуднення передбачає короткі високоінтенсивні інтервальні тренування, які виконуються за особливою схемою. Інтенсивне навантаження при цьому чергується з відпочинком. Підхід займає всього чотири хвилини. Займатися рекомендується через день.

Вправи табата провокують не тільки активне спалювання жиру, але і стимулюють ріст м’язів. Результат регулярних занять – струнка підтягнута фігура з красивим рельєфом. Вважається, що результативність таких вправ в кілька разів вище, ніж при звичайному навантаженні.

Вправи табата для схуднення можуть замінити відвідування тренажерного залу або групові заняття фітнесом. Принцип виконання вправ наступний:

  • 20 секунд інтенсивного виконання вправи;
  • 10 секунд перерви.
  • 8 повторень цих двох етапів.

Таким чином, підхід триває чотири хвилини. Домогтися максимального результату можна, якщо виконати п’ять підходів (кількість їх можна збільшувати). Перерва між підходами повинен становити одну хвилину. Фахівці рекомендують займатися раз на два дні. Таким чином, у вас буде виходити 3-4 тренування в тиждень тривалістю близько 20 хвилин.

Кожне з вибраних вправ потрібно робити з максимальною швидкістю. Однак при цьому необхідно стежити за технікою, щоб вона не страждала.

Дивіться також  Вправи від вушок на стегнах для схуднення в домашніх умовах - відео