Таблетки «Элавия для схуднення: реально скинути зайву вагу за допомогою цих таблеток

Звичайно, це дуже привабливо – схуднути, нічого не роблячи – п’єш собі пігулки, і можна далі поглинати солодощі та шкідливу їжу кілограмами…

Однак слід знати про те, що будь-які Бади не допоможуть схуднути «просто так», тому що вони просто насичують організм потрібними мікроелементами, виводять зайву рідину і шлаки, регулюють кількість споживаних вуглеводів, допомагаючи їм засвоюватися, але вже накопичений жир вони не приберуть!

Все нібито «позитивні» відгуки про таких коштах в інтернеті – найчастіше замовні. Аж надто гладко і захоплено вони написані! Зате негативні – всі однакові – «не допомогло». Тому перш ніж пити щось, про що ви почули «десь» і від «когось», запитаєте ради у знайомого лікаря, якому довіряєте.

Таблетки «Элавия для схуднення

Ось що говорить про виробник даному препараті:

Засіб для схуднення «Элавия» існує в декількох варіантах і розраховані всі вони на різний час, але мета одна – схуднення. Однак виробник не приховує, що безпосередньо цей БАД не впливає на апетит або зменшення жиру, він просто регулює ліпідний обмін, виводить шкідливі речовини, допомагає легше перенести дієту, сприяє поліпшенню роботи шлунку і кишечника.

Ну і плюс позитивний ефект від рослинних компонентів.

В примітці вказується, що дані Бади повинні вживатися в поєднанні з низькокалорійною дієтою, що само по собі вже має викликати певні здогади і підозри. Тобто, виходить, що в результаті вам потрібно не тільки почати пити таблетки, але й перейти на збалансоване харчування, яке і без таблеток допоможе у поліпшенні самопочуття, як мінімум.

Якщо вам рекламують «абсолютно новий препарат для схуднення», то це, швидше за все, або який-небудь старий, перевірений спосіб, або черговий БАД, який не дасть якихось карколомних результатів, крім самонавіювання.

Дивіться також  Таблетки для схуднення Голдлайн: як їх правильно приймати

Той, хто реально може схуднути за допомогою вправ, не схудне від таблеток. Просто треба силу волі і хороший стимул. А якщо у людини порушений обмін речовин або інше захворювання, за якого є зайва вага, то таблетки тим більше не допоможуть. Для початку треба усунути проблему – захворювання, а вже потім худнути. Інакше навіть нешкідливі Бади на травках можуть нашкодити.

Відгуки про таблетках

Що люди говорять на форумах про це? Дивіться самі:

Жанна: «На «Элавии» не зовсім схудла. Даремно тільки гроші витратила, шкода».

Поліна: «Пропилу таблетки для схуднення «Элавия» 2 місяці, як там зазначено в рекомендаціях, тільки тому, що відразу купила весь курс. Тому що вже до кінця першого місяця стало ясно, що ефекту не буде. Подарувала гроші аптеці, що вже.
За всі 2 місяці скинула 1,5 кг, але ж це ще й з дієтою. На дієті і без таблеток я схудла. Тим більше, не ті цифри, щоб такі гроші віддавати за це, а після першого курсу рекомендується другий, ще на таку ж суму, нібито щоб «закріпити ефект». Ефект чого – півтора кілограмів? Ну вже ні, більше я так не попадуся».

Марина: «Шкода, що пізно зрозуміла, що таблетки не допоможуть прибрати вагу, і стільки часу, грошей і надій витратила на це. Тепер ніяких таблеток. А дієту я можу дотримуватися і без них! Більше не експериментую на собі».

Анна: «я Задалася питанням, чи реально скинути зайву вагу за допомогою таблеток для схуднення, ну і запитала у аптекаря, що порадить. А у них ця «Элавия» на самому видному місці стоїть, її і радять, мабуть, добре проплачено.
Мені втрачати нічого, купила ці Бади, відразу всі, які там є в лінійці. Чесно скажу – пропила все, що там радять. Дієту, яку вони рекомендують… ну, через раз дотримувалася, так. Не можу сказати, щоб ці пігулки допомогли мені не зриватися на смачненьке.
Коротше, так, за перші пару місяців 2,5 кг пішло. І потім ще 1 кг. Але, вибачте, є і всякі експрес-дієти, вправи, пробіжки, які за менший час дадуть великі результати! Так що я особисто вважала цей експеримент проваленому».

Дивіться також  Тайські таблетки для схуднення: їх склад і спосіб застосування

Стройнейте з розумом!

Відео про «Элавии»