Таблетки «Элавия для схуднення: реально скинути зайву вагу за допомогою цих таблеток

Звичайно, це дуже привабливо – схуднути, нічого не роблячи – п’єш собі пігулки, і можна далі поглинати солодощі та шкідливу їжу кілограмами…

Однак слід знати про те, що будь-які Бади не допоможуть схуднути «просто так», тому що вони просто насичують організм потрібними мікроелементами, виводять зайву рідину і шлаки, регулюють кількість споживаних вуглеводів, допомагаючи їм засвоюватися, але вже накопичений жир вони не приберуть!

Все нібито «позитивні» відгуки про таких коштах в інтернеті – найчастіше замовні. Аж надто гладко і захоплено вони написані! Зате негативні – всі однакові – «не допомогло». Тому перш ніж пити щось, про що ви почули «десь» і від «когось», запитаєте ради у знайомого лікаря, якому довіряєте.

Таблетки «Элавия для схуднення

Ось що говорить про виробник даному препараті:

Засіб для схуднення «Элавия» існує в декількох варіантах і розраховані всі вони на різний час, але мета одна – схуднення. Однак виробник не приховує, що безпосередньо цей БАД не впливає на апетит або зменшення жиру, він просто регулює ліпідний обмін, виводить шкідливі речовини, допомагає легше перенести дієту, сприяє поліпшенню роботи шлунку і кишечника.

Ну і плюс позитивний ефект від рослинних компонентів.

В примітці вказується, що дані Бади повинні вживатися в поєднанні з низькокалорійною дієтою, що само по собі вже має викликати певні здогади і підозри. Тобто, виходить, що в результаті вам потрібно не тільки почати пити таблетки, але й перейти на збалансоване харчування, яке і без таблеток допоможе у поліпшенні самопочуття, як мінімум.

Якщо вам рекламують «абсолютно новий препарат для схуднення», то це, швидше за все, або який-небудь старий, перевірений спосіб, або черговий БАД, який не дасть якихось карколомних результатів, крім самонавіювання.

Дивіться також  Які трави допомагають схуднути, як зробити ефективні настої для зниження ваги

Той, хто реально може схуднути за допомогою вправ, не схудне від таблеток. Просто треба силу волі і хороший стимул. А якщо у людини порушений обмін речовин або інше захворювання, за якого є зайва вага, то таблетки тим більше не допоможуть. Для початку треба усунути проблему – захворювання, а вже потім худнути. Інакше навіть нешкідливі Бади на травках можуть нашкодити.