Тала вода: користь і шкоду для організму, властивості

Всі ми знаємо, що для забезпечення нормальної життєдіяльності та збереження здоров’я людині потрібно пити достатню кількість води. Але не всім відомо, яка рідина являє найбільшу цінність. Досі вивчаються властивості талої води на організм людини. Вода ця вважається максимально якісною і чистим, природним енергетиком, який дозволяє наситити організм енергією, силою і здоров’ям.

Властивості і структура талої води

Щоб зрозуміти, чим корисна тала вода, потрібно розглянути її властивості. Джерело її – це лід, який спочатку утворюється шляхом заморожування води, а після тане. Саме в той момент, коли вода стає льодом, вона змінює свою кристалічну структуру.

Вважається, що вода на своєму шляху вбирає в себе чимало інформації, зокрема, негативної. Щоб все погане було видалено, рідина повинна стати енергетично чистою, повернувши природну структуру. Саме для цього застосовується технологія заморожування та розморожування води. У результаті склад її як би обнуляється, і відновлюється початковий стан, і структурний, і інформаційний, і енергетичне.

Звичайна вода, після того як вона заморожується і відтає, змінює розмір молекул. Вони стають менше, і знаходять структуру, схожу з протоплазмою клітин людського організму, що дозволяє їм безперешкодно проникати через оболонки клітин. Це допомагає прискорити хімічні реакції, так як молекули беруть активну участь у процесах метаболізму. Це дозволить спростити різного роду взаємодії між талою водою та іншими речовинами, економлячи енергію організму на засвоєння. Іншими словами, молекули талої води рухаються резонансно, не заважаючи один одному. Це дозволяє підвищити вироблення енергії.

Корисні властивості талої води також пов’язані з тим, що технологія її приготування дозволяє усунути дейтерій – важкий ізотоп, який у великих кількостях є у водопровідній воді. Речовина це робить украй негативний вплив на клітини організму. Вчені вважають, що навіть видалення невеликої кількості дейтерію – це вже користь для організму. Це дозволяє звільнити енергетичні резерви, стимулює життєві процеси. Основні корисні властивості талої води для людини пов’язані з її чистотою у багатьох сенсах. В складі немає хлоридів, солей, ізотопних молекул з важким дейтерієм, а також ряду інших небезпечних сполук.

Дивіться також  Калорійність кави в зернах: скільки калорій в лате, американо, еспресо