Тіосульфат натрію для очищення організму: як пити, побічні ефекти та протипоказання

Як приймати тіосульфат натрію для очищення організму та схуднення: особливості застосування препарату. Дізнайтеся плюси і мінуси такої процедури для здоровя. Токсини і шлаки те саме сміття, який не просто заважає органам повноцінно функціонувати, але і веде до серйозного збою в їх роботі.

Як приймати тіосульфат натрію для очищення організму та схуднення: особливості застосування препарату. Дізнайтеся плюси і мінуси такої процедури для здоров’я.

Токсини і шлаки те саме сміття, який не просто заважає органам повноцінно функціонувати, але і веде до серйозного збою в їх роботі. Самі собою вони не виводяться і не розсмоктуються. Це потрібно робити за допомогою різноманітних методик, запропонованих медициною. А що може бути краще дезінтоксикаційних лікарських препаратів, метою яких якраз є знешкодження подібних шкідливих речовин?

Останнім часом для очищення організму нерідко рекомендують використовувати тіосульфат натрію: зокрема, такий спосіб запропонувала кандидат медичних наук Ст. Ст. Кондакова. Хтось із колег підтримав її, хтось розкритикував. Нам тільки залишається з’ясовувати чому.

Дивіться також  Дієта Крістіана Бейла для схуднення і набору ваги з програмою тренувань