Торт Червоний оксамит – 6 рецептів приготування в домашніх умовах

Законодавицею моди у виготовленні тортів завжди вважалася Франція, адже саме з цієї країни прийшла традиція пишних і самих незвичайних прикрас десертів. Чого тільки варті багатоярусні пироги з башточками, палацами, заввишки в три людські зрости!

Поступово кондитери всього світу почали удосконалюватись у виготовленні найрозкішніших десертів, які не тільки радують око, але подобаються людям з самим вибагливим смаком. Ви знаєте, що зараз великою популярністю користується тортик “Червоний оксамит”? Це й не дивно, так як він дуже гарний і смачний!

Перші згадки про нього з’являються в США аж близько 150 років тому. Правда, хто приготував його вперше досі не відомо. З тих пір це блюдо змінило багато назв, одне час його навіть називали “Пір’я Диявола” за насичену червоність. Однак перші коржі були просто шоколадними, забарвлення у нього з’явилася лише в 1940 р. і стала випадковою реакцією взаємодії компонентів.

І лише в 60-х роках XX століття цей торт став тим, що ми звикли бачити зараз. Рецепт десерту швидко поширився по світу, адже готувати його досить просто, хоча це і забирає якийсь час. Але хто ж звертає на це увагу, коли в результаті виходить така краса?

У кожної господині є свої особливості при випічці “Червоного оксамиту”, але вони набуваються лише з досвідом. А якщо ви ще жодного разу цього не робили, але неодмінно хочете спробувати, то вам може бути корисна підбірка наших рецептів. Ми пропонуємо вашій увазі найбільш популярні і дуже смачні варіанти виготовлення. Давайте подивимося?

Зміст статті

  • Торт Червоний оксамит – класичний рецепт приготування
  • Торт Червоний оксамит у вигляді серця – оригінальний рецепт
  • Торт Червоний оксамит – рецепт приготування десерту на кефірі
  • Торт Червоний оксамит без барвника
  • Торт Червоний оксамит з кремом чіз
  • Торт Червоний оксамит із дзеркальною глазур’ю
Дивіться також  Пиріг з полуницею - 7 простих і смачних рецептів полуничного пирога