Травяні збори для схуднення: жиросжигающие, сечогінні, очищаючі

Які збори трав вважаються найкращими для схуднення: вивчаємо рейтинг найбільш ефективних і робимо їх огляд. Сечогінні, жиросжигающие, очищаючі і не тільки. Фітотерапія є тією областю медицини і дієтології, яка заснована на давніх традиціях і в той же час враховує їх нові віяння.

Які збори трав вважаються найкращими для схуднення: вивчаємо рейтинг найбільш ефективних і робимо їх огляд. Сечогінні, жиросжигающие, очищаючі і не тільки.

Фітотерапія є тією областю медицини і дієтології, яка заснована на давніх традиціях і в той же час враховує їх нові віяння. На тлі зростаючої недовіри до сучасних фармацевтичних препаратів і біодобавок люди все частіше звертаються до лікарських рослин. Особливо популярні збори трав, які відрізняються поливалентностью і високою ефективністю. Вони екологічно безпечні, мають м’яку дію, прості у використанні і доступні за вартістю.

Вже готовий збір трав для схуднення можна придбати в аптеках або замовити в інтернет-магазинах. Але, якщо ви розбираєтеся в фітотерапії, його можна скласти в домашніх умовах, враховуючи вказані в рецепті пропорції використовуваного сировини.

Дивіться також  Мята для схуднення: способи і правила застосування, рецепти