Як схуднути за 3 місяці: харчування і спорт, очищення організму, таблетки

Огляд способів схуднення за 3 місяці. Приклади декількох дієт і план тренувань обовязкових до розгляду. Можна почистити організм або купити біодобавку. З питанням, як схуднути за 3 місяці, краще звернутися до фахівців.

Огляд способів схуднення за 3 місяці. Приклади декількох дієт і план тренувань обов’язкових до розгляду. Можна почистити організм або купити біодобавку.

З питанням, як схуднути за 3 місяці, краще звернутися до фахівців. Будь-який спосіб зниження ваги на такий тривалий термін може бути небезпечний. Неправильно підібрана дієта або знамениті таблетки-жіросжігателі «посадять» нирки, печінка і шлунок. Занадто інтенсивні тренування можуть пошкодити м’язи, а надто мляві виявляться безрезультатними. Безграмотно проведена чистка організму і зовсім може привести на лікарняне ліжко. Подібні підводні камені існують у кожної методики, розрахованої на 90 днів. Розбираємося, як їх оминути.

З чого почати

Для початку формулюємо мету, яку потрібно досягти за три місяці. За цей термін безпечно для здоров’я можна схуднути на 12 кг, втрачаючи по кілограму щотижня. При цьому виснажливі дієти і виснажливі тренування виявляються зовсім не потрібними. Для досягнення результату доведеться всього лише:

 • Посидіти на правильному харчуванні, відмовившись від шкідливих продуктів (фастфуду, снеків, алкоголю, газованої води і т. д.).
 • Тричі на тиждень виконувати комплекси жиросжигающих вправ, грамотно поєднуючи силові і кардионагрузки (як це робити правильно, ми писали раніше).
 • Вести по можливості здоровий спосіб життя (не палити, висипатися, не нервувати, багато гуляти).

Така програма-мінімум під силу кожному: ніяких витрат, нікуди ходити не потрібно, а можна втрачати по 1 кг щотижня без стресу, розтяжок на шкірі і небезпечних наслідків для здоров’я. Так що відштовхуйтеся від 12 кг при формулюванні мети. Якщо потрібно розлучитися з великою вагою, доведеться скористатися додатковими способами:

 • жиросжигающие таблетками;
 • програмою очищення організму від шлаків і токсинів;
 • антицелюлітними обгортаннями;
 • водними процедурами: лазнями і саунами, ваннами;
 • салонними методиками.

Щоб схуднути більш ніж на 15 кг за 3 місяці, потрібна дієта. До комплексів тренувань доведеться додати щоденні ранкові пробіжки і зарядку, а самі заняття зробити більш насиченими і інтенсивними.

Дивіться також  Резекція шлунка для схуднення: що це таке, види, харчування після операції, наслідки

Спочатку продумайте програму схуднення. Ідеальна схема виглядає так:

 • Медичне обстеження і консультація лікаря.
 • Прийом у дієтолога, який складе індивідуальний план харчування на основі отриманих рекомендацій лікаря.
 • Співбесіду у тренера, який підбере план тренувань виходячи з даних, отриманих у лікаря і дієтолога.
 • З такою схемою за 3 місяці можна схуднути на 20 кг і навіть більше, причому з мінімальними втратами для здоров’я. Проблема лише в тому, що на це у 90% повних людей немає ні часу, ні бажання.