Тренажери для схуднення живота в домашніх умовах

Багато і жінки і чоловіки стурбовані тим, що їх живіт поступово втрачає свою первісну форму. У деяких це відбувається з-за гормональних змін, у інших – з-за розпивання спиртних напоїв або неправильного харчування – різного фастфуду і так далі.

Напрошується питання – як же можна прибрати обридлий живіт? Як підтягнути м’язи і знову викликати заздрісні погляди оточуючих? У цьому можуть допомогти тренажери для схуднення живота.

Отже, які тренажери допомагають прибрати живіт? На якому займатися ефективніше?

1. Лідирує у нашому своєрідному топі хула-хуп – це можна навіть вважати домашнім тренажером. Його зручно крутити, можна паралельно дивитися фільм або слухати музику, а найголовніше – його дію як раз націлене на схуднення живота і боків.

Існують складні хула-хупи – їх практично брати з собою в тривалі поїздки для підтримки відмінної форми. Крім класичних хула-хупов існують і різні цікаві варіації – з масажними кульками, магнітами і так далі. Це допомагає збільшити масажну навантаження на талію і робить її вже.

2. Гімнастичний м’яч – фітбол. Це той самий звичний нам усім величезний гумовий м’яч, з якими можна займатися спортом. Він підійде для тренування не лише м’язів живота, але і всіх остальныех м’язових груп. Амортизація при стрибках створює навантаження на чутливу прес і за рахунок цього з’являється ефект схуднення. Крім усього іншого, займатися з таким м’ячиком дійсно дуже весело.

3. Диск «Грація» – пристрій, знайоме всім вихідцям з СРСР. Це круг, який обертається, на нього зазвичай стають ногами, а потім крутяться в різні боки. Таким чином м’язи тулуба починають скручуватися і, відповідно, тренуватися. Щоб привести талію в порядок, потрібно щодня займатися з нею близько 20 хвилин.

Дивіться також  Тренування з Джиліан Майклс

4. Лава для преса – це звичайна плоска поверхня з кріпленням для ніг. Існує також ускладнена модель, яка скручує тулуб крутіше, ніж той же диск. Краще всього почати з яких-небудь ненав’язливих вправ, потім переходити до більше важким.

5. Блочний тренажер – це тренажер з металу, на якому виконуються вправи з підйомом ваги. До речі кажучи, рівень тяжкості піддається регулюванню. Руки розташовуються на звичайному канаті або спеціальної рукоятці. Гімнастика на ньому простимулює м’язи живота і спини, якщо займатися щодня – вже через пару тижнів буде видно явний корисний ефект.

6. Тренажер AB Circle Pro – пристрій, скручує тулуб в різні сторони. При цьому сам чоловік стоїть на колінах. Для проблемних боків цей тренажер буде надзвичайним відкриттям!

7. Наїзник Райдер – тренажер, на якому можна попрактикувати як жим ногами, так і підтягування ручок.

8. Ролик для преса – доволі оригінальний тренажер у вигляді ролика з круговою ходить частиною. В теорії, треба встати в положенні для планки і почати катати її по підлозі, тримаючи обома руками.

9. Еліптичний тренажер – це кардиотренажер, він поєднує в собі і бігову доріжку, велотренажер, степпер. Навантаження від занять на ньому йде на м’язи попереку, плечові, черевного преса. При цьому навантаження на суглоби мінімальна, а самі заняття вражають своїм зміцнює весь організм дією.

10. Гребний тренажер – основне навантаження йде на низ тулуба. Є один нюанс – опрацювати саме м’язові тканини на цьому тренажері дуже складно. Тренажери такого типу часто володіють вбудованими вентиляторами.

Таким чином, вирішити проблему з жиром на животі можна безліччю способів. Більшість з них доступно середньостатистичній людині, тому переживати з приводу ціни не варто. Єдине, що потрібно від вас, – це бажання прибрати живіт і рішучість на шляху до досягнення мети. Благо, спектр засобів досягнення мети дійсно великий, і можна вибрати те, що підійде саме вам.

Дивіться також  Вправа човник: користь для спини, преса і хребта