Варена дієта для схуднення: принципи, меню на тиждень, рецепти

Що собою являє варена дієта для схуднення: вивчаємо правила її дотримання, вибираємо один з варіантів і рецепти. Складаємо меню на тиждень. Коротка характеристика дієти. Тип: низькокалорійна. Тривалість: від 3 днів до 1 місяця.

Що собою являє варена дієта для схуднення: вивчаємо правила її дотримання, вибираємо один з варіантів і рецепти. Складаємо меню на тиждень.

Коротка характеристика дієти. Тип: низькокалорійна. Тривалість: від 3 днів до 1 місяця. Результати: від 3 до 10 кг. Складність: середня.

Смаження — найнебезпечніший вид приготування страв, оскільки після неї вони стають джерелом шкідливого холестерину, вільних радикалів, канцерогенів, токсинів і навіть отрут. При схудненні вони заборонені, тому що жирні і висококалорійні. У зв’язку з цим рибу і м’ясо дієтологи рекомендують відварювати.

Користь свіжих овочів зараз теж активно піддається критиці. Тільки варена морква є джерелом бета-каротину і антиоксидантів, а в сирому вигляді вона навантажує підшлункову залозу. Якщо є брокколі і шпинат без термічної обробки, ви отримаєте тільки 3% каротиноїдів, що містяться в них, а у вареному вигляді — відразу 30%. Помідори тільки під впливом високих температур забезпечують організм великою кількістю лікопенів — антиоксидантів, що поліпшують роботу серця. Цей список можна продовжувати довго, а для тих, що худнуть є ще один незаперечний аргумент на користь відварних, а не свіжих овочів — вони менш калорійні.

З урахуванням усіх цих фактів дієтологами була розроблена варена дієта, яка пройшла випробування часом і показала непогані результати в зниженні ваги.

Дивіться також  Полісорб для очищення організму та схуднення: інструкція по застосуванню, аналоги