Вечірня пробіжка: чим корисний біг вечорами

Про користь бігу відомо всім, всім і давно. Це найдоступніший і універсальний вид спорту, який надає оздоровчий вплив на весь організм і допомагає підтримувати хороший стан фізичної форми. Багато чути про користь ранкового бігу, але корисна вечірня пробіжка? Тут все індивідуально, але фахівці наполягають на тому, що деяким людям як раз краще бігати ввечері. Спробуємо розібратися, з чим це пов’язано.

Що дає біг вечорами

Корисно бігати вечорами? Однозначно так. Спочатку зазначимо, що незалежно від часу доби бігу він завжди допомагає активізувати в організмі обмінні процеси, сприяє збагаченню клітин киснем, допомагає худнути. Існують також позитивні особливості, якими володіє саме вечірній біг:

  • Для нього легше виділити час. Багатьом людям, особливо тим, хто відноситься до «сов», важко встати з ранку раніше і пробігтися – їм краще провести трохи більше часу в ліжку, ніж потренуватися. А от увечері час на себе знайдеться завжди, так і людина може відчувати себе більш активним і енергійним, що позитивно позначиться на результатах пробіжки.
  • Він допомагає зняти стрес. Одне з достоїнств бігу по вечорах в тому, що він допомагає зняти накопичилася за цілий день напруження та негативні емоції. В процесі бігу виділяється велика кількість ендорфінів, що провокує піднесений настрій. Таким чином, вечірній біг є відмінним способом боротьби з поганим настроєм, неврозами і рядом інших психологічних проблем.
  • Вечірній біг корисний тим, хто має проблеми зі сном. Правильна навантаження посприяє тому, що ви будете спати, як немовля. Єдиний момент, нехай між тренуванням і відходом до сну пройде хоч пару годин, інакше ви можете домогтися зворотного ефекту.
  • Вечірні пробіжки активно спалюють з’їдені за день калорії. Бажано не їсти після них. Можна випити перед сном склянку кефіру або за пару годин перекусити чимось легким.
  • Доведено, що у вечірній час видільна система людини працює активніше. Якщо бігати в цей час, то ви зможете значно посилити обмінні процеси і очистити організм від шлаків, токсинів та інших негативних елементів.
Дивіться також  Як почати займатися спортом вдома з нуля і назавжди побороти лінь