Вправи для підтяжки овалу обличчя і обвислих щік

Прогрес не стоїть на місці, і з кожним роком знаходяться нові і нові способи продовжити вислизаючу молодість. Сьогодні їх існують десятки – від нешкідливих кремів до хірургічних втручань. Правда, у кожного з них є свої недоліки: один недостатньо ефективний, інший обходиться занадто дорого, третій змушує йти на певний ризик.

Проте існує спосіб, який обходить і по ефективності і нешкідливості всі вищеперелічені. Це – спеціальні вправи для підтяжки овалу обличчя, так званий фейсбілдінг. Ніяких жартів – з допомогою нехитрої гімнастики дійсно можна «зробити обличчя» і підтягти його без операцій. Як – обов’язково розповімо і покажемо в цій статті.

Чим хороша гімнастика для підтяжки овалу обличчя?

Багато представниць прекрасної статі впевнені, що для збереження молодості шкіри досить користуватися кремами і масками з ліфтинг-ефектом. Але насправді зморшки формуються набагато глибше – крем до них просто-напросто не проникає. З віком лицьові м’язи і шкіра втрачає пружність, розтягуються і отвисают, як наслідок – видозмінюється м’язовий каркас, відбувається деформація овалу обличчя.

Слід пам’ятати одну просту річ: зовнішній вигляд вашого обличчя і стан шкіри не залежать від стану епідермісу. Саме стан лицьових м’язів визначає, наскільки добре виглядає ваше обличчя і його контури.

Кожне з вправ для підтяжки овалу обличчя і шиї спрямоване на певну групу м’язів, завдяки чому можна скорегувати ту чи іншу проблемну частину обличчя. Фейсбілдінг зародився ще на початку століття, і з тих пір вправи, на яких він ґрунтується, багаторазово вдосконалювалися та доповнювалися. Тому в тих комплексах, які пропонують фітнес-тренери сьогодні, зібрані найкращі, перевірені та ефективні вправи для підтяжки щік і овалу обличчя.

І вони дійсно працюють:

  • поліпшується циркуляція крові в тканинах особи;
  • клітини шкіри насичуються киснем;
  • збільшується відтік лімфи, за рахунок чого швидше виводяться шлаки;
  • за рахунок зростання лицьових м’язів помітно розгладжуються мімічні зморшки;
  • в тканинах накопичується колаген і протеїни, які, в свою чергу, сприяють підтягнутості і пружності шкіри;
  • і, нарешті, з допомогою вправ відбувається зміцнення овалу обличчя, зменшується або повністю зникає другий підборіддя, підтягуються щоки, стають виразнішими вилиці і так далі.
Дивіться також  Вправи для зовнішньої сторони стегна, дивитися відео. Онлайн вправи для бічної поверхні стегна.

Важливо, що вправи для овалу обличчя можна виконувати в будь-якому віці – протипоказань до тренувань практично немає. Але варто пам’ятати, що миттєвого чарівного ефекту вони не дають: щоб побачити результат, потрібно набратися терпіння.

Ефект від гімнастики для овалу обличчя стає помітний неозброєним оком приблизно через місяць-два після початку тренувань. Тому не варто опускати руки, якщо не бачите різниці – вона обов’язково проявиться лише через деякий час.