Найефективніші вправи для схуднення живота в домашніх умовах – фото та відео

Живіт – це проблемна зона багатьох людей, особливо жінок. Причин того, що зайве накопичується саме тут може бути дуже багато: спадковість, неправильне харчування, нестача фізичної активності і так далі. Щоб вирішити цю проблему, потрібно дотримуватися комплексного підходу – правильно харчуватися і, звичайно, займатися спортом. Існують дуже ефективні вправи для схуднення живота, які допомагають швидко привести себе в форму. Регулярно виконуючи запропонований комплекс вправ, ви вже скоро відмітите, що живіт став плоским, а талію – тонкою. Головне – не лінуватися.

Як виконувати вправи для живота

Найефективніші вправи для схуднення живота можуть не дати жодних результатів, якщо виконувати їх неправильно. Щоб забезпечити максимальну результативність, дотримуйтеся наступних рекомендацій:

  • Важливо зрозуміти причину, по якій ви спостерігаєте зайве в районі живота, і усунути її. Це може бути харчування, ослаблені м’язи, малоактивний спосіб життя. Розібравшись в тому, що заважає вам досягти стрункості, ви будете знати, над чим спочатку варто працювати.
  • Багато дівчат роблять помилку, обмежуючись лише локальними вправами для живота. Фахівці радять не нехтувати і загальними вправами для всього тіла. Суть в тому, що м’язи в області живота не локальні, вони відносяться до всього тіла, тому для бажаного результату потрібно підтримувати в тонусі все тіло. В якості загальних вправ можна використовувати звичайну швидку ходьбу або біг.
  • Не варто тиснути швидкого результату. В першу чергу спалюється жир, що знаходиться між органами черевної порожнини, а вже потім підшкірний. Перші результати будуть помітні приблизно через пару місяців регулярних тренувань.
  • Оптимальним часом для фізичної активності вважається ранок, хоча мало в кого виходить займатися саме в ці години. Рекомендується виконувати вправи три рази на тиждень не менше, ніж протягом півгодини.
  • Грає величезну роль харчування до тренування і після неї. До початку заняття рекомендується поїсти не пізніше, ніж за пару годин. Оптимальний варіант – легкі вуглеводи. У процесі тренування пийте воду, оскільки при заняттях організм активно її втрачає, і потрібно поповнити запаси. Після фізичної активності їсти краще через годину. Оптимальний варіант – фрукти або ж білки, які підуть на побудову м’язів живота.
  • Закінчивши займатися спортом, прийміть гарячий душ або ванну.
Дивіться також  Вправи з гантелями для рук