Вправи для розтяжки спини і хребта в домашніх умовах

Хребет є каркасом нашого тіла, це складна конструкція, яка забезпечує життєдіяльність організму. Хоча це досить міцний стрижень, він теж може давати збої, які з роками дають про себе знати хрускотом, скреготом, больовими відчуттями в попереку, грудному відділі або шиї, а також дискомфортом при рухах. Перераховані симптоми є основними сигналами наявності проблем з хребтом. Для того щоб уникнути їх, а також попередити ряд хронічних захворювань опорної системи, потрібно регулярно виконувати прості вправи для розтяжки спини і хребта.

Розтяжка для хребта: у чому користь?

Розтяжка для спини допоможе забезпечити наступне:

  • збереження гнучкості і свободи рухів у будь-якому віці;
  • профілактику захворювань;
  • відсутність болю або її зниження.

Як ми вже говорили, хребет – конструкція непроста. Він включає в себе кістки, хребці, хрящі, міжхребетні диски, а також м’язовий корсет, згинаючий і разгибающий спину. Ці м’язи постійно знаходяться в напрузі. На їх стан може негативно позначитися сидяча робота і недолік активності в повсякденному житті.

М’язам спини періодично потрібно відпочивати. Однак хребет не завжди може розслабитися навіть вночі. Якщо ви спите в незручній позі або на невідповідному подушці, йому доведеться згинатися, відповідно, працювати він буде і в нічний час. Після такої ночі з ранку може проявитися біль в спині або шиї. Затерплі м’язи будуть заважати вам вільно рухатися і вести повноцінний спосіб життя. Правильно виконуються вправи на розтяжку хребта допоможуть вам попередити ці неприємності.

Дивіться також  Як зменшити ляшки: найшвидший спосіб в домашніх умовах