Вправи Кегеля для чоловіків: як правильно виконувати

Вправи Кегеля популярні в усьому світі. Їх можна виконувати як жінкам, так і чоловікам — останнім вони допомагають усунути проблеми з сечовипусканням і поліпшити ерекцію. Вправи кегеля для чоловіків — комплекс, який сприяє підвищенню тонусу тазових м’язів. Засновник комплексу — лікар А. Кегель, що працював у середині минулого століття.

Метод кегеля для чоловіків: переваги і особливості

Система Кегеля передбачає залучення в роботу м’язів тазового дна, які в повсякденному житті практично ніяк не задіюються. Зважаючи на це, вони стають слабкими і втрачають еластичність, органи малого тазу в результаті не можуть перебувати в чіткому стягнення. Це провокує різні захворювання, а також погіршення сексуальної активності. Для виправлення ситуації можна використовувати комплекс Кегеля для чоловіків, але важливо знати, як виконувати його правильно.

Раніше вправи Кегеля в основному застосовувалися серед жінок, а от представники сильної статі ставилися до них з недовірою. Зараз же вони успішно і широко застосовуються для зміцнення чоловічого здоров’я, допомагаючи поліпшити ерекцію і позбутися від утримання сечі. У порівнянні з іншими методами в даному випадку не потрібно застосовувати дорогі пристрої і препарати, але результат при цьому буде нітрохи не гірше.

Зарядка Кегеля для чоловіків сприяє профілактиці застійних явищ в області малого тазу. Вона допомагає усунути проблему мимовільного сечовипускання, усувають занадто часті позиви в туалет. М’язи тазового дна якісно зміцнюється, що благотворно впливає на стан організму в цілому.

Також методика корисна тим, хто страждає від передчасного сім’явиверження і дисфункції. Вона допомагає поліпшити сексуальну активність, що благотворно впливає і на психологічний стан пацієнта. Але не варто думати, що пара занять допоможе вам позбавитися від всіх проблем — займатися потрібно регулярно і відповідально.

Комплекс Кегеля рекомендується пацієнтам, у яких ослаблені м’язи дна тазової області. Це часто актуально для тих, хто страждає ожирінням або цукровим діабетом, переніс операцію на простаті.

У деяких джерелах можна зустріти інформацію про те, що вправи Кегеля допомагають збільшити чоловічий статевий орган. Однак це не підтверджено офіційно, тому не розраховуйте на такий результат. Основне завдання методики — зміцнення м’язів тазового дна.

Дивіться також  Що таке човниковий біг і його техніка виконання (10х10)

Для третини чоловіків актуально таке захворювання, як простатит. Лікувати його можна по-різному: можлива хірургічна операція або ж і повне видалення простати. У будь-якому випадку чоловік може зіткнутися з проблемами з утриманням сечі. Процес може мимоволі відбуватися при чханні, кашляни, невеликих навантажень. Гімнастика кегеля для чоловіків при простатиті чудово допомагає вирішити цю проблему. Методика є абсолютно безпечною, якщо робити все правильно.

Також корисна гімнастика Кегеля для чоловіків після видалення простати. Вона допомагає організму швидше відновитися і сприяє поверненню м’язів тазового дна в норму.

Вправи Кегеля для чоловіків в домашніх умовах: особливості виконання

Перше, що потрібно зробити — це виділити лобково-копчиковую м’яз. Може застосовуватися для цього метод зупинки сечовипускання приблизно в середині процесу. В цей момент працюють саме ті м’язи, на які варто звернути увагу. Можливо, спочатку вам буде важко виконувати таку вправу, але регулярні тренування дозволять надалі без проблем виконувати необхідні дії.

Основна техніка Кегеля для чоловіків включає в себе чотири базові вправи:

  • Перша вправа направлена на скорочення лобково-куприкової м’язи і контроль її роботи. При скороченні рахуйте до п’яти і розслабтеся. Повторити вправу рекомендується десять разів. Подібні дії варто проробляти кілька разів на день, кожного разу збільшуючи кількість повторень — це дозволить досягти необхідного результату.
  • Наступна вправа чудово контролювати витривалість. Виконання його передбачає максимально сильне скорочення лобково-куприкової м’язи, і в цей раз в такому положенні потрібно протриматися як можна довше. Виконуйте такі підходи регулярно, і кожен раз збільшуйте тривалість виконання вправи.
  • Вправа Ліфт. Воно дозволяє забезпечити ефективне збільшення зони дії м’язи. Для виконання потрібно трохи напружити м’язи, і долічіть до п’яти. Розслабляйте м’язи не відразу, а з певним рахунком. Підходів потрібно зробити десять. Так як на виконання цієї вправи потрібно близько двадцяти хвилин, намагайтеся прийняти зручне положення і максимально розслабитися.
  • Наступна вправа допомагає досягти максимальної швидкості тонусу м’язів. Потрібно швидко напружувати і швидко розслаблювати м’язи тазового дна. Виконуйте цю вправу десять разів. Висока ефективність досягається частотою виконання.
Дивіться також  Кращі вправи і гімнастика для спини при болях у попереку

Існує велика кількість вправ для зміцнення м’язів тазового дна, але не всі однаково гарні й для чоловіків, і для жінок. Так, для жінок може бути ефективним використання кульок Кегеля, однак для чоловіків цей метод неприйнятний. Важливо використовувати комплекс вправ Кегеля для чоловіків

Існує комплекс вправ, спрямований на скорочення ануса. Але це необхідно робити правильно. Якщо з’являються тягнучі відчуття в задньому проході, це говорить про правильному виконанні вправи. Також можна використовувати звичайне дзеркало, яке допоможе контролювати процес. Ви можете бачити, як рухається пеніс, і ніякі інші частини тіла при цьому рухатися не повинні.

Основна помилка тих, хто починає виконувати вправи — це прагнення задіяти в роботі додаткові м’язи, зокрема, черевні і сідничні. Вони часто застосовуються мимоволі, щоб тазових було легше працювати. Але це неправильно, оскільки ефективність вправ при цьому знижується. Також важливо контролювати схрещування ніг і правильне дихання.

Основна перевага, якою володіє гімнастика Кегеля для чоловіків, у тому, що виконувати її можна майже де завгодно, і ніхто не помітить, що ви робите вправи. Ви можете виконувати їх навіть в процесі іншої активності, наприклад, при водінні машини або роботі за комп’ютером.

Частота виконання і результати

Щоб домогтися ефективності, потрібно знати, як правильно виконувати вправи Кегеля для чоловіків, а також як часто потрібно їх виконувати. Робити вправи рекомендується кожен день, краще двічі в день. В ідеалі перша сесія повинна відбуватися в першій половині дня, друга ж — перед сном. Сесії включають в себе 10-30 скорочень та заняття, спрямовані на розслаблення. Один підхід вправи повинен займати близько десяти секунд, п’ять з яких присвячується напрузі, і п’ять — відпочинку.

У процесі виконання вправ також потрібно постійно прислухатися до свого організму. Ви повинні чітко контролювати м’язи. Коли це вдасться, можна буде виконувати вправи в положенні стоячи і сидячи.

Дивіться також  Як випрямити поставу і зміцнити м'язи спини

Врахуйте, що метод Кегеля не дасть миттєві результати. Якщо ви робите все правильно, то перші зміни на краще ви помітите вже через 3-6 тижнів. Але все індивідуально і визначається особливостями організму. Важливо займатися регулярно і робити все правильно.

Тренажер Кегеля для чоловіків

Для підвищення ефективності вправ можна використовувати спеціальні тренажери. В жіночому варіанті вони використовуються дуже часто, у чоловічому ж не так поширені. Найпопулярнішим є тренажер Меджік Кегел Майстер. Він являє собою дві кульки різного діаметру, виготовлених з гіпоалергенного силіконового матеріалу, і їх легко застосовувати в домашніх умовах.

Прилад оснащений датчиком, який дозволяє контролювати рівень складності занять. Сучасні установки припускають наявність програми, яка може бути встановлена на смартфон і буде вести облік регулярності занять і рівня навантаження. Це досить ефективно і зручно для що займаються. Але можна використовувати тренажер і без програми, тоді вам потрібно буде самостійно контролювати навантаження. Тренажер можна використовувати як новачкам, так і більш досвідченим людям. Однак краще все-таки починати його застосовувати, коли ви вже освоїли базові вправи і навчилися на якомусь рівні контролювати м’язи.

Вправи Кегеля для чоловіків: результати

Якщо ви робите вправи регулярно і правильно, то неминуче отримаєте позитивні результати, які будуть полягати в наступному:

  • Покращиться кровообіг в області органів малого тазу, що допоможе значно знизити ризик багатьох чоловічих захворювань.
  • М’язи зміцняться, що позитивно вплине на сексуальну активність.
  • Ви зможете позбутися від нетримання сечі.
  • М’язи завжди будуть в тонусі, що благотворно вплине і на стан організму в цілому.

Ці зміни настануть вже скоро після того, як ви почнете регулярно виконувати вправи. Але важливо дотримувати правильну техніку і регулярність, підвищувати навантаження поступово. Тоді гімнастика Кегеля допоможе оздоровити організм в цілому і позбутися від багатьох проблем.

Пропонуємо подивитися відео з вправами Кегеля для чоловіків.

Як виконувати вправи Кегеля для чоловіків: відео