Вправи від болю в спині – гімнастика для хребта

Біль в спині є поширеною ситуацією в наш час. Причин її безліч — прямоходіння, навантаження на хребет, недостатня активність, сидяча робота, неправильне харчування і так далі. Доступним і ефективним способом позбутися від цієї проблеми можуть стати вправи від болю в спині. Їх можна виконувати і в домашніх умовах. Але при цьому важливо враховувати свій стан здоров’я і підібрати правильний комплекс.

З чого почати?

Спочатку необхідно звернутися до фахівця, щоб уточнити стан вашого організму. Якщо у вас ніколи не було травм спини, і немає ніяких захворювань, але з часом ви стали відчувати періодичні або постійні болі, комплекс вправ може бути більш розширеним і загальнозміцнюючу. При наявності грижі або інших проблем зі здоров’ям комплекс повинен бути лікувальним, і підбирати його повинен лікар, оскільки багато навантаження в даному випадку протипоказані.

Біль в спині є наслідком защемлення в шиї спинномозкових нервів в області шиї, грудях, попереку. А це в свою чергу відбувається через пошкодження хрящів і грижі, а також з-за поганого тонусу м’язів підтримують хребет. Саме над їх зміцненням і потрібно працювати. Правильно підібрані вправи для спини при болях у спині не тільки допоможуть зняти біль, але і попередять прогресування руйнування міжхребцевих дисків.

Дуже часто займаються спортом люди стикаються з тим, що у них болить спина після тренування. У цьому випадку варто проконсультуватися з фахівцем і переглянути навантаження. Справа може бути в дуже великих навантаженнях або використовуються вагах, порушення правильної техніки виконання вправ.

Дивіться також  Валентин Дикуль: лікування суглобів суглобової гімнастикою