Вправи при грижі поперекового відділу хребта – відео-гімнастика

Якщо у людини була діагностувала грижа поперекового відділу хребта, терапія повинна бути комплексною. Крім прийому певних медикаментів вона повинна включати в себе лікувальну фізкультуру. У ряді випадків вправи при грижі поперекового відділу хребта допомагають попередити необхідність в операції, запобігти ускладнення і загострення. Гімнастика допомагає зняти навантаження зі спини, позбутися від больових відчуттів в області хребта, повернути гнучкість і поліпшити рухливість.

Лікувальна гімнастика при грижі поперекового відділу хребта: необхідність і ефективність

Щоб прискорити процес одужання при грижі, потрібно забезпечити активну кровопостачання тканин в хребті. Навантаження як раз і допомагає його поліпшити. Також вправи при грижі поперекового відділу дозволяють зміцнити м’язовий корсет і мінімізують навантаження на поперековий відділ.

Патологічні процеси в хребті є наслідком порушення обмінних процесів, тому при діагностованій міжхребцевої грижі вправи необхідні. Причини недостатньої рухової активності м’язи атрофуються, і хвороба зважаючи на це лише починає прогресувати.

Для утримання хребта в правильному положенні йому потрібен сильний м’язовий корсет. Через нестачу активності це неможливо, і диски внаслідок цього можуть деформуватися, через що клінічна картина стає гірше. Спеціальна гімнастика при міжхребцевої грижі поперекового відділу спрямована на запобігання цього. Вона допомагає нормалізувати стан, зняти больові відчуття і запобігти ускладнення в подальшому.

Дивіться також  Як виправити поставу в домашніх умовах