Хром для схуднення: списки препаратів, як брати, міфи й правда

Як використовувати хром для схуднення і наскільки це безпечно для здоровя. Список препаратів і продуктів з його підвищеним вмістом. Розвінчуємо міфи. Одне зєднання хрому є складовою частиною рослинних і тваринних організмів, що відповідає за ліпідний, білковий і вуглеводний обмін.

Як використовувати хром для схуднення і наскільки це безпечно для здоров’я. Список препаратів і продуктів з його підвищеним вмістом. Розвінчуємо міфи.

Одне з’єднання хрому є складовою частиною рослинних і тваринних організмів, що відповідає за ліпідний, білковий і вуглеводний обмін. Інше відрізняється високою токсичністю і відноситься до найсильніших канцерогенів. Тривалентний хром активно використовується у фармакології, нутрицевтике та дієтології, а від шестивалентного людина досі шукає захист.

Дієтологи пропонують використовувати тривалентний хром для схуднення, так як він прискорює ліполіз, стабілізує інсулін, знижує холестерин. Одним словом, бере участь у тих біохімічних процесах, які призводять до зниження ваги. Він входить до складу багатьох вітамінних комплексів, є основою різноманітних біодобавок, а також міститься в продуктах харчування. Якщо підвищити його споживання, це допоможе прискорити процес жиросжигания.

Дивіться також  Антицелюлітний масаж: техніка, методика, правила