Як налаштувати себе на схуднення психологічно, як морально підготуватися до дієти

«Ах, дієта! Ні не можна, ні це». Сумна і всім відома історія. Мільйони жінок, дівчат, дівчаток мріють позбавитися від зайвих кілограмів. У когось виходить конкретно і назавжди, у кого-то на час, а хтось кидає на півдорозі. Так в чому ж секрет успіху, як довести свій задум до логічного кінця? Як налаштувати себе на схуднення?

Всі проблеми людини знаходяться в голові, і доведеться починати з неї. Потрібна точна і усвідомлена мотивація. Дівчина повинна чітко розуміти, для чого вона худне. Схуднення заради схуднення не прокотить, можете навіть не починати.

Потім треба визначитися з конкретним результатом. Що хочемо отримати в фіналі? Повернутися до розміру до пологів, влізти в старі джинси або досадити невдячному кавалеру? Це дуже важливо, так як буде мотивувати в моменти слабкості.

Добре, мета обрана. Тепер потрібно правильно психологічно налаштуватися. Адже саме мозок дає команди тіла на ту чи іншу роботу. По-перше, морально налаштуйте себе на тривалий процес, неможливо за місяць прибрати 20 кг жиру, який збирали багато років, будьте реалісткою.

По-друге, виберіть дієту або спосіб, який максимально комфортний саме для вас, а не тому, що він подобається подружці. Адже комусь подобається кожен день рахувати калорії, а для кого-то простіше раз на тиждень робити розвантажувальний день або голодний день на воді.

Є люди, які протягом тижня досить строго обмежують себе, але на вихідний день дозволяють собі всі улюблені продукти, включаючи курку-гриль, смажену картоплю, улюблені тістечка і навіть кілька порцій різного морозива. Причому, це їх стиль життя.

Ви не повинні перебувати в стані стресу – це ключовий момент. При відсутності цієї умови, дуже скоро станеться нервовий зрив. Сила волі – страшна сила, але вже науково доведено, що працює вона якийсь час. Та й вона є не у всіх.

Дивіться також  Як вивести сіль з організму для схуднення з допомогою продуктів харчування і трав

Спосіб теж обраний. Тепер навчитеся відрізняти голод від апетиту. Голод – це природна потреба організму, боротися з ним марно і не потрібно. Для будь-якого тваринного організму голод означає фізичну смерть, і організм зробить все, щоб захиститися від смерті.

Щоб не боротися з голодом, потрібно просто є. Інтервал між прийомами їжі не повинен перевищувати 4-х годин. Потім організм починає вироблення спеціального гормону, який відкладе в жир все з’їдене, навіть капустяний лист.

Апетит – це емоції, ось вони-то якраз і можна управляти. У мозку людини є центр задоволення, куди надходять всі позитивні емоції. І він повинен отримувати ці емоції кожен день і в достатній кількості. Почніть радувати себе не тільки смачною їжею, але іншими моментами.

Може, у вашому житті занадто багато заборон? Почніть робити собі подарунки, більше приділяйте час улюбленому заняттю, дозвольте собі відпочивати. Загалом, дозвольте собі все, що приносить задоволення. І ні в якому разі не виключайте з раціону улюблені продукти!

Дуже корисні медитації. Вони допомагають правильно налаштувати організм. Освоїти техніку медитації нескладно. Зараз в інтернеті дуже багато матеріалів на цю тему, можна легко знайти те, що підійде саме вам. До того ж медитації мають такий приємний бонус як зцілювальний ефект.

Багатьом допомагають змови Ситіна. Дуже корисно проробляти установку на схуднення прямо перед сном, вже лежачи в ліжку. Тільки робити це треба правильно.

Мозок людини приймає інформацію буквально, він не розуміє критики, негативу, приколів, умовностей. Мозок не сприймає частку «не». Кажучи собі: «я не хочу», мозок фіксує команду «я хочу» і починає виконувати саме її. При використанні такої техніки, як візуалізація, відбувається те ж саме. Треба уявляти не образ товстої тітки, від якої хочете позбутися, а струнку красуню, якою хочете стати.

Дивіться також  Як захворіти на анорексію: коли настає анорексія у дівчат і жінок

Дотримуючи всі ці моменти і вибравши правильний психологічний настрій, ви значно полегшите собі задачу і перетворіть своє схуднення в досить захоплюючий і приємний процес, нехай навіть і не дуже простий. Сміливо починайте, і у вас все вийде.